دبیركل جمعیت هلال احمر:

نقش نساجی هلال در امدادرسانی ها حیاتیست

نقش نساجی هلال در امدادرسانی ها حیاتیست

آزمایشگاه رادین: دبیرکل جمعیت هلال احمر در جریان بازدید از صنایع نساجی هلال، نقش این مجموعه را در امدادرسانی ها حیاتی دانست و روند رو به رشد نساجی هلال را مثبت قلمداد کرد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی بعد از بازدید از بخش های مختلف شرکت صنایع نساجی هلال اظهار داشت: هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بزرگ ترین شبکه مردمی است که به هیچ وجه جنبه سیاسی ندارد. امروز پرسنل هلال احمر باید قدردان خود باشند برای اینکه در عرصه ای مقدس درحال خدمت به مردم هستند.
وی اضافه کرد: همکاران هلال احمر امروز همان نقشی را ایفا می کنند که رزمندگان در دفاع مقدس انجام می دادند. نقش صنایع نساجی هلال امروز حیاتیست برای اینکه امکانات اولیه برای متاثرین از حوادث و سوانح بوسیله صنایع نساجی تامین می شود. امروز گرفتن دست محرومین و لطمه دیدگان یک کار بزرگ است که هلال احمر انجام می دهد و باید با قدرت در این راه گام برداشت.
دبیرکل جمعیت هلال احمر اشاره کرد: اینکه کارکنان هلال احمر در حوادث دست مردم را می گیرند و از آلام او می کاهند، یک اتفاق بزرگ است. خدمت بانوان در این حوزه بسیار باارزش است و جایگاه آنها را ارج می نهیم. نقش مادران و زنان در حفظ انقلاب اسلامی همیشه مهم بوده است. تعداد زیاد شهدا، جانبازان و مفقودین زن در جنگ نشانگر نقش این عزیزان در حفظ انقلاب است. اینکه امروز زنان در نساجی هلال تلاش می کنند تا اقلام امدادی تولید شده و در اختیار لطمه دیدگان قرار گیرد، یک عمل جهادی و باارزش است.
محمدرضا امیریان، مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال در جریان بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر درباب اهم کارهای صنایع نساجی اظهار داشت: لطمه شناسی کارهای گذشته نساجی از نخستین اقداماتی بود که در سال قبل انجام شد و یکی از چالش های اصلی نیز تک مشتری بودن صنایع نساجی بود. امروز ۵۲ درصد فروش صنایع نساجی هلال به مشتریان دیگر است و ۴۸ درصد از محصولات در اختیار هلال احمر قرار می گیرد.
وی اشاره کرد: خط تولید لوله مبلی چادر در همین راستا از بهمن ماه شروع به کار می کند. صنایع نساجی هلال با راه اندازی خطوط تولید توانسته امسال سودآوری خودرا نسبت به سالهای قبل افزایش دهدمنبع:

1400/11/07
11:09:04
5.0 / 5
1000
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین