سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر:

۲ هزار و ۸۵۲ مددجو در استان تهران تحت حمایت مددکاران هلال احمر هستند

۲ هزار و ۸۵۲ مددجو در استان تهران تحت حمایت مددکاران هلال احمر هستند

به گزارش آزمایشگاه رادین سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از بهره مندی ۲ هزار و ۸۵۲ مددجو در استان تهران به واسطه خدمات مددکاران این جمعیت اطلاع داد و اظهار داشت: توفیق خدمت رسانی در چنین وسعتی، مدیون تلاش و همت مددکاران هلال احمر است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی سرپرست سازمان داوطلبان این جمعیت با شرکت در آئین قدردانی از مددکاران شعب جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار داشت: پارسال اعتبارات مناسبی در حوزه حمایتی به جمعیت های استانی تخصیص داده شد و امسال هم بالغ بر ۱۴۲ میلیارد تومان اعتبارات حمایتی توزیع شد که ۵ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان آن در استان تهران هزینه شده است.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات سازمان داوطلبان عرضه تسهیلات وام برای مددجویان بود که اعتبار آن بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در سرتاسر کشور تخصیص داده شد که ۱۰ درصد آن متعلق به مددجویان زیر پوشش استان تهران است.
در این مراسم که به میزبانی جمعیت هلال احمر استان تهران برگزارشد؛ شاهین فتحی مدیرعامل این جمعیت اظهار داشت: مددکاری از سخت ترین امور است و بسیار خرسندیم که در این نهاد مردمی می توانیم با همت مددکاران، مسولان و خیرین، به نیازمندان کمک های موثری عرضه نماییم.
فتحی اظهار داشت: خدمات مددکاران جمعیت هلال احمر از آغاز همه گیری کرونا تابحال کم نظیر بوده است.


منبع:

1400/12/03
12:40:45
5.0 / 5
921
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین