امروز انجام می شود

جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت برای عرضه سریع راهکارهای مهار کرونا

جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت برای عرضه سریع راهکارهای مهار کرونا

به گزارش آزمایشگاه رادین سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده این کمیسیون جهت بررسی چگونگی مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور مسؤلان نظام سلامت اطلاع داد.


زهرا شیخی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال دستور رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز کمیسیون بهداشت و درمان جلسه فوق العاده ای را جهت بررسی راهکارهای مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور کلیه مسؤلان لشگری و کشوری، ستاد مبارزه با کرونا برگزار می نماید.
وی اظهار نمود: در این نشست از وزارت خانه های بهداشت، نیروی انتظامی، مسؤلان امنیتی، روسای دانشگاه علوم پزشکی استانهای بزرگ و کلیه مسؤلان لشگری و کشوری مرتبط دعوت شده است تا به راهکاری دست پیدا نماییم.
سال قبل رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای فوری به رئیس کمیسیون بهداشت و درمان خواهان شد که با عنایت به روند صعودی آمار فوتی های کرونا جلسه ویژه کمیسیون بهداشت برای عرضه راهکارهای مدیریت موج جدید برگزار گردد.
امروز هم lمحمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق ابتدایی خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به این مورد اشاره نمود و اظهار داشت که کمیسیون بهداشت موظف شده تا راهکارهای کارشناسی مهار این وضعیت و کاهش فشار روی نظام درمان را بررسی کند.5.0 / <5
951
1400/05/19
15:05:52
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , درمان
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین