افزایش رسمی حق التدریس مربیان هلال احمر

افزایش رسمی حق التدریس مربیان هلال احمر

به گزارش آزمایشگاه رادین معاون آموزش، پژوهش و فناوری هلال احمر از افزایش نرخ پایه حق التدریس مربیان و مدرسان امداد از آغاز سال ۱۴۰۰ در این جمعیت اطلاع داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، خسرو رحمانی اظهار داشت: بر مبنای مصوبه دولت و با پیگیری های مکرر، از اردیبهشت سالجاری افزایش حق الزحمه مربیان امدادی در دستور کار قرار گرفت.
وی تشریح کرد: پیرو تصمیمات اخذشده در کمیته تخصیص منابع و موافقت دبیرکل، خزانه دارکل و ذیحساب جمعیت هلال احمر، عدد پایه حق التدریس مربیان و مدرسان این جمعیت برای اعمال از آغاز سال ۱۴۰۰ با رعایت قوانین، مقررات و دستورالعمل های مربوطه از ساعتی 60 هزار ریال به 83 هزار ریال افزوده شد.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری این جمعیت بیان نمود: حالا این افزایش شامل نزدیک به سه هزار مربی داوطلب می شود که موفق به دریافت کارت مربیگری از معاونت آموزش، پژوهش و فناوری شده اند و یا مدرک مربیگری پایه را دریافت کرده اند.
رحمانی ضریب افزایش حق التدریس مربیان را متأثر از سطح دوره و مقطعی دانست که در آن تدریس می کنند و اظهار داشت: هرچه مقطعی که مربی و یا مدرس تدریس می کند؛ پیشرفته تر باشد؛ به سطح آمادگی و دانش بیشتری نیاز است و ازاین رو ضریب حق التدریس او هم بیشتر می شود.
وی اضافه کرد: حق التدریس مربیان در دوره های غیرحضوری که آنلاین هستند، به میزان ساعات تدریس و مطابق با دوره های حضوری و برای دوره های الکترونیکی غیرآنلاین یا ضبط شده، مطابق با محتوای عرضه شده و میزان ساعت آموزشی ذکر شده در ابلاغ صادره از جانب معاونت آموزش و پژوهش استان یا ستاد، قابل محاسبه و پرداخت است.منبع:

5.0 / <5
1197
1400/06/20
21:00:54
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین