برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی عرضه شدند

برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی عرضه شدند

به گزارش آزمایشگاه رادین اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی نقاشی «صلح و دوستی» سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام گردید.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، اسامی برگزیدگان این جشنواره که در جهت معطوف کردن هر چه بیشتر اندیشه کودکان و بزرگسالان به مقوله صلح و دوستی و گسترش فرهنگ صلح، در دو رده سنی ۵ تا ۸ سال و ۹ تا ۱۲ سال اعلام گردید.
بر اساس این گزارش؛ برگزیدگان این جشنواره در گروه ۵ تا ۸ سال، عبارت است از کارن محمودی از استان کرمان، گیسو حقی از استان اردبیل، پارمیس پیله چی از استان قزوین، فاطمه اسماعیلی از استان اصفهان، درسا قربانعلی از استان مرکزی، رومینا آخرتی از استان تهران، رکسانا منوچهری از استان گلستان، امیر حسین افخمی از استان آذربایجان شرقی، محیا فلاح نژاد از استان لرستان، و زهرا یوسفی از استان تهران.
همچنین برگزیدگان گروه سنی ۹ تا ۱۲ سال در هفتمین جشنواره صلح و دوستی عبارتند از هلیا لطفی از استان آذربایجان شرقی، آتوسا منوچهری از استان گلستان، آنیتا بال نور از استان تهران، پانته آ احتشام از استان فارس، یاسمین مصلحی از استان مازندران و سارا آبای فینی از استان اصفهان.
لازم به ذکر است آشنایی کودکان با جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، ترویج و نشر اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ صلح، دوستی و مهرورزی، شکوفا شدن استعدادهای کودکان و ترغیب تفکر و خلاقیت آنان با استفاده از زبان نقاشی کودکانه برای بیان مفاهیم صلح و دوستی از اهداف برگزاری این طرح بود.

۱۳۵۲


منبع:

1400/06/25
14:45:45
5.0 / 5
936
تگهای خبر: هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین