توضیحات وزارت بهداشت درمورد ویدئوی مطالبه گری در دامغان

توضیحات وزارت بهداشت درمورد ویدئوی مطالبه گری در دامغان

به گزارش آزمایشگاه رادین مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای در مورد ویدیوی انتشار یافته در فضای مجازی در مورد مطالبه کمبودها توسط مردم در مسافرت وزیر بهداشت به شهرستان دامغان، توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
«مطالبه کمبود حق مردم بوده و هست. در مسافرت امروز رئیس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان، وزیر بهداشت با عنایت به این که شهرستان دامغان یکی از مناطقی بوده که در حوزه سلامت، کمبودها و نقصان هایی داشته، به این شهرستان سفر کرد.
دکتر عین اللهی بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدای دامغان از بیمارستان قدیم برادران رضایی دامغان بازدید کرد اما برخی خواهان بازدید وزیر بهداشت از همه بخش های این بیمارستان شدند که به علت کمبود وقت، از این افراد درخواست شد که مطالبات را هم به صورت مکتوب و هم در جلسه شورای اداری شهرستان دامغان مطرح کنند.
در جلسه شورای اداری شهرستان دامغان که بعد از بازدید دکتر عین اللهی از بیمارستان ولایت این شهرستان برگزار شد، علاوه بر نماینده مردم در مجلس، فرماندار و امام جمعه دامغان و چندین نفر از اقشار مختلف همچون فعالان در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی، بانوان، خیّرین، حضور داشتند، برخی از افرادی که در بیمارستان برادران رضایی، از حرکت خودرو وزیر بهداشت ممانعت کرده بودند، مطالباتی را مطرح نمودند که بخش عمده ای از آنها در ارتباط با حوزه سلامت بود.
بعد از این جلسه هم وزیر بهداشت در فرمانداری دامغان، پذیرای دو خانواده شهید و تعدادی از اقشار مختلف بود که مشکلات خویش را مستقیما و رو در رو با دکتر عین اللهی در بین گذاشتند.
مشکلات اصلی و عمومی شهرستانها پیش از سفر ریاست محترم جمهور و وزرا به استانها، احصا می شود و حل این مشکلات بعد از بازدیدهای میدانی دولتمردان، ابتدا در جلسه شورای اداری استانها مطرح و بعد از سفر، توسط دستگاههای اجرایی مربوطه پیگیری می شود.
مشی دولت سیزدهم، توجه ویژه به مناطق محروم و تکمیل پروژه های نیمه تمامی است که میراثی از دولت های گذشته بوده اما دولت سیزدهم تلاش دارد که بنا به تاکید مقام معظم رهبری، پیوست عدالت را در همه امور در دستور کار قرار دهد و سفر وزیر بهداشت به شهرستان دامغان هم تلاشی برای ارتقای شاخصهای سلامت و تحقق عدالت در دسترسی به خدمدت بهداشتی و درمانی بوده است.»
منبع:

1400/08/14
16:46:03
5.0 / 5
1061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین