مدیركل عملیات و برنامه های بشردوستانه هلال احمر:

کمک های پزشکی خیرین ایرانی مقیم آمریکا تحویل هلال احمر شد

کمک های پزشکی خیرین ایرانی مقیم آمریکا تحویل هلال احمر شد

به گزارش آزمایشگاه رادین مدیرکل عملیات و برنامه های بشردوستانه جمعیت هلال احمر اظهار داشت: دو محموله کمک پزشکی شامل دستگاه های اکسیژن ساز و کمک تنفسی، ارسالی از خیرین ایرانی مقیم آمریکا، بامدادان امروز(دوشنبه) بعد از ترخیص از گمرک به سازمان امداد ونجات رسید.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، حسن اسفندیار با بیان این خبر اظهار داشت: محموله نخست شامل ۳۰۱ دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری با مصرف دوگانه بیمارستانی، خانگی است که طبق فهرست توزیع ارسالی از طرف خیرین در انجمن پزشکان ایرانی در آمریکا، بین بیمارستان های مختلف در سطح کشور توزیع می شود.
وی اضافه کرد: محوله دیگر نیز شامل ۶۰۰ دستگاه کمک تنفسی بای پپ است که به همین ترتیب توزیع خواهد شد.
اسفندیار تشریح کرد: خیرین ایرانی مقیم آمریکا این تجهیزات را از چین خریداری و از آنجا به ایران ارسال کردند. این دو محموله با ۳ پرواز در تاریخ های ۱۹ و ۲۵ و ۲۹ شهریور از مبدا پکن به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) رسید و بعد از اختتام مراحل ترخیص و امور گمرکی، بامداد امروز تحویل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای توزیع در میان بیمارستان های مختلف کشور شد.
مدیرکل عملیات و برنامه های بشردوستانه این جمعیت هلال احمر اشاره کرد: خیرین ایرانی مقیم آمریکا از شروع همه گیری کرونا کمک های مختلفی را برای مساعدت با مردم و مراکز درمانی کشور بوسیله سازوکار کمک های بشردوستانه جمعیت هلال احمر به ایران ارسال کرده اند.



منبع:

1400/08/18
11:37:27
5.0 / 5
919
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین