رییس هلال احمر:

امداد و نجات و مباحث اقلیمی اساسی ترین کار در هلال احمر است

امداد و نجات و مباحث اقلیمی اساسی ترین کار در هلال احمر است

به گزارش آزمایشگاه رادین رییس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که اساسی ترین کار ما در سازمان هلال احمر امداد و نجات و مباحث اقلیمی است، اظهار داشت: برنامه ریزی شده تا در زمینه های مختلف اقدامات خوبی برای این جمعیت صورت گیرد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، پیرحسین کولیوند در دیدار با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اضافه کرد: من افتخار می کنم فرد عزیز و دانشمندی همچون حجت الاسلام و المسلمین معزی در کنار ما است و ما می توانیم در امتداد سیاست های نظام زیر سایه ی وی حرکت نماییم و قدم برداریم.
وی افزود: برنامه ریزی شده تا در زمینه های مختلف اقدامات خوبی برای جمعیت انجام شود؛ اساسی ترین کار ما امدادونجات و مباحث اقلیمی است که ضمن قدردانی از مسئولین گذشته، در تلاش هستیم بهتر از قبل عمل نماییم.
کولیوند اشاره کرد: همین طور با تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب تلاش می نماییم با بهره بردن از جوانان خون تازه ای را در رگ های نظام جاری نماییم.
وی ادامه داد: در بحث بین المللی تدابیری اندیشیده ایم تا ارتباطات خودرا با فدراسیون و کشورهای مسلمان افزایش دهیم.
رئیس جمعیت هلال احمر بیان کرد: در بحث موقوفات و اقتصادی هم از صاحبان اندیشه و فکر کمک خواهیم گرفت تا برای شکوفایی بیشتر هلال احمر با کمک اعضای این جمعیت گام های محکم تری برداریم.

۴ سرفصل جهت پیشبرد امور جمعیت هلال احمر در دستور کار است
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه ۴ سرفصل جهت پیشبرد امور جمعیت هلال احمر در دستور کار است، اظهار داشت: جوانان، داوطلبان، خیرین، امدادگران، اعضای شورای عالی و سایر مسئولین جمعیت هلال احمر امروز باید در کنار ما حاضر بوده تا بتوانیم ۴ سرفصل مورد توجه را پیش ببریم و کیفیت خدمت رسانی در هلال احمر را ارتقا دهیم.
کولیوند اشاره کرد: مسئولین گذشته در هلال احمر کوشش های زیادی کرده اند و قدردان خدمات آنها هستیم. امروز ما نیز برمبنای بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباب گام دوم انقلاب اسلامی عمل خواهیم کرد. در همین راستا امدادرسانی و کارهای امدادی را در اولویت قرار می دهیم. همین طور به دنبال شکل گیری تشکل های جوانان هستیم تا بتوانیم با بهره گیری از نیروی جوان اهداف انقلابی جمعیت را پیش ببریم.
وی اضافه کرد: امروز ضرورت دارد تا نعمت جمهوری اسلامی و ولی فقیه را قدر بدانیم و با اتکا به این نعمت ها گام های مثبتی در جمعیت هلال احمر برداریم. در عرصه بین المللی نیز تلاش خواهیم کرد تا با همکاری با کشورهای همسایه و کشورهای مسلمان، هم افزایی داشته و ارتباطات خودرا تقویت نماییم و در صورت نیاز در هر نقطه جهان متناسب با اهداف نظام به فعالیت پردازیم.
رئیس جمعیت هلال احمر اشاره کرد: ما به دنبال این هستیم با اتکا به نیروهای موجود جمعیت هلال احمر و بدنه هلال احمر این جمعیت را به شکوفایی رسانیم. هلال احمر مجموعه ای است که خدمت به مظلومین را در دستور کار دارد و ما نیز در همین راستا عمل خواهیم کرد و از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نیز در این راه استفاده خواهیم کرد.


۱۳۵۲منبع:

1400/09/04
20:26:45
5.0 / 5
996
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین