احتمال ورود ده ها مسافر مبتلا به کرونا از آفریقای جنوبی به هلند

احتمال ورود ده ها مسافر مبتلا به کرونا از آفریقای جنوبی به هلند

مقامات بهداشتی هلند اعلام کردند: ده ها نفر از افرادی که روز گذشته (جمعه) با دو پرواز از آفریقای جنوبی وارد آمستردام شدند احتمالاً به کووید-19 مبتلا بوده و این کشور نیز درحال انجام بررسی های لازم بمنظور شناسایی این است که این افراد به سویه امیکرون مبتلا هستند یا خیر.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، روز گذشته حدود ۶۰۰ مسافر با دو پرواز وارد آمستردام شدند که به سبب نگرانی ها درباره سویه جدید کروناویروس موسوم به امیکرون، مورد آزمایش قرار گرفتند.
برمبنای آزمایشات اولیه، وزارت بهداشت هلند تخمین زده که حدود ۸۵ مورد مبتلاشدن به کووید۱۹ در میان این مسافران وجود دارد.
مقامات بهداشتی هلند در اطلاعیه ای اعلام کردند: مسافرانی که نتیجه آزمایش کووید۱۹ آنها مثبت باشد در هتلی قرنطینه خواهند شد. این مقامات همین طور خاطرنشان کردند افرادی که آزمایش مثبت کووید۱۹ داشته اند از این لحاظ که به سویه امیکرون مبتلا هستند یا نه، تحت بررسی قرار خواهند گرفت.
دولت هلند بامدادان روز جمعه تمامی سفرهای هوایی از جنوب آفریقا را ممنوع اعلام نمود.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ان دی تی وی، دولت هلند روز گذشته محدودیت هایی همچون تعطیلی شبانه رستوران ها و بیشتر فروشگاه ها را اعمال کرد برای اینکه این کشور هم اکنون با موج بی سابقه افزایش مبتلاشدن به کووید-۱۹ دست و پنجه نرم می کند که سیستم مراقبت های بهداشتی این کشور را درگیر کرده است.1400/09/06
21:04:38
5.0 / 5
928
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین