فرزندان شهدا سفیران صلح جمعیت هلال احمر شدند

فرزندان شهدا سفیران صلح جمعیت هلال احمر شدند

آزمایشگاه رادین: تعدادی از فرزندان شهدا در دیدار با رییس جمعیت هلال احمر، سفیران صلح جمعیت هلال احمر شدند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ پس از ظهر امروز سه شنبه تعدادی از فرزندان و خانواده های شهدا با حضور در جمعیت هلال احمر از زحمات دکتر پیرحسین کولیوند در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) با اهدای لوحی تجلیل و قدردانی کردند.
در جریان این دیدار فرزندان شهدا با تقدیر از رییس جمعیت هلال احمر بواسطه خدمت به خانواده شهدا و جانبازان در دوران خدمت در بیمارستان خاتم الانبیا (ص)، مردم داری و مدیریت جهادی دکتر کولیوند را کم نظیر توصیف کردند و بواسطه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ایشان قدردانی کردند.
پیرحسین کولیوند نیز در این دیدار با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا یک فضیلت بزرگ است که خداوند توفیق آنرا نصیب کرده است، اظهار داشت: امروز ضرورت دارد تا فرزندان و خانواده های شهدا در کنار جمعیت هلال احمر حضور داشته باشند تا با کمک آنها بتوان بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کرد و جنبه های مختلف آنرا در دستور کار قرار داد.
وی اضافه کرد: امروز وظیفه همه ما این است که از خون شهدا پاسداری نماییم و به لطف نظام اسلامی این شرایط فراهم گشته است تا به خانواده های شهدا خدمت نماییم و از آرمان های شهدا دفاع نماییم. در همین راستا ضرورت دارد تا خانواده شهدا نیز به کمک جمعیت هلال احمر آیند تا به مظلومین و افراد بی بضاعت جامعه یاری رسانی شود.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه افزایش تولید باید یکی از اقدامات ما در راه خدمت به مردم باشد، اشاره کرد: تحول در جمعیت هلال احمر امروز یک امر لازم است که مشخصا در زمینه امداد و نجات، نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تقویت روابط بین المللی با کشورهای مسلمان و همسایه و افزایش تولیدات پزشکی و دارویی باید با سرعت بیشتری صورت گیرد.
رئیس جمعیت هلال احمر در بخش دیگری از این دیدار ضمن بیان اینکه هلال احمر باید به محلی برای تسکین آلام نیازمندان و لطمه دیدگان بدل شود، اشاره کرد: امروز باید این ظرفیت در هلال احمر ایجاد شود تا مراجعه کنندگان به بخش های مختلف درمانی و دارویی این جمعیت با دست خالی برنگردد و تمام تلاش ما نیز این خواهد بود تا با افزایش تولیدات داخلی، کمبودهای موجود را جبران نماییم.
کولیوند با تاکید بر اینکه خانواده شهدا اسوه جهاد و از خودگذشتگی هستند، اظهار داشت: فرزندان شهدا امروز بعنوان سفیران صلح جمعیت هلال احمر باید در عرصه بین المللی حاضر شده و دیپلماسی ایثار را نهادینه کنند و چهره صلح طلبانه جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند.
در اختتام این جلسه نیز، خادمان امام حسین (ع) با اهدای شال متبرک به عتبات عالیات از زحمات دکتر پیرحسین کولیوند در عرصه های مختلف کشور قدردانی و تشکر کردند.


منبع:

1400/09/11
14:22:42
5.0 / 5
875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین