سازمان تداركات پزشكی هلال احمر اعلام كرد:

تولید ۱۸ میلیون سرنگ در یک ماه توسط هلال احمر

تولید ۱۸ میلیون سرنگ در یک ماه توسط هلال احمر

به گزارش آزمایشگاه رادین سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر اعلام نمود: بیش از ۱۸ میلیون عدد انواع سرنگ در ماه گذشته در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تولید شده است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان تدارکات پزشکی؛ از برنامه های اصلی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان، تداوم تولید محصولات راهبردی همچون سرنگ می باشد. این تولیدات سبب گشته است تا قسمتی از دغدغه ها در عرصه تجهیزات پزشکی کاهش پیدا کند. ازاین رو تلاش بر این است ظرفیت خطوط تولیدی افزایش پیدا کند و نیاز هموطنان در این حوزه برطرف شود.
در این راستا انواع سرنگ (۵ میل با سر سوزن ۲۲G، ۲ میل با سر سوزن ۲۳G، ۱۰ میل با سرسوزن ۲۱G، ۵ میل سه تکه با سرسوزن ۲۲G) به تعداد ۱۰۰/۰۵۳/۱۷ عدد همینطور سرنگ انسولین۲۹G و۳۰ G به تعداد ۰۰۰/۴۳۷/۱ عدد در ماه گذشته در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران ساخته شده است.
سوزن استیل ضد زنگ، استریل، یک بار مصرف، غیر تب زا و زیست سازگار و دارای پوشش سیلیکونی برای ورود آسان و بدون درد و یکنواخت به بدن از مزایای این سرنگ های تولیدی در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران می باشد.
ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، شیلد و نظایر آن از دیگر تولیدات اصلی این شرکت هم اکنون به حساب می آید.


منبع:

1400/09/15
22:24:18
5.0 / 5
1011
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین