تأمین و توزیع داروهای استراتژیک، اولویت شرکت سها هلال

تأمین و توزیع داروهای استراتژیک، اولویت شرکت سها هلال

به گزارش آزمایشگاه رادین سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر اعلام نمود: توزیع داروهای مورد نیاز در مناطق مختلف کشور بخصوص مناطق کم برخوردار، یکی از مهم ترین اولویت های شرکت پخش سها هلال است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا و بنا بر اعلام سازمان تدارکات پزشکی، توزیع انواع دارو به منظور پوشش مناطق مختلف در کشور، یکی از مهم ترین اولویت های شرکت پخش سها هلال است که بخش قابل توجهی از نیازهای مردم و بیماران را برطرف می کند.
گزارش های در رابطه با شرکت پخش سها هلال در آذر سالجاری حکایت از رشد ۶۰ درصدی فروش محصولات داروسازی سها و رشد ۵۹ درصدی میزان فروش محصولات شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران نسبت به مدت مشابه سال قبل توسط این شرکت دارد.
در گزارش سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر آمده است: همینطور عملکرد این شرکت در مدت زمان یاد شده در مورد فروش محصولات تأمین شده توسط شرکت بازرگانی سها کیش مبین افزایش ۸۷ درصدی نسبت به زمان مشابه پارسال می باشد که حاکی از تعامل مثبت شرکت پخش با شرکت بازرگانی می باشد.
شرکت پخش سها هلال در ماه گذشته داروها و اقلامی چون ویال «سیس پلاتین» ۵۰ میلی گرم (مایلن)، «آی. وی. آی. جی» ۵ گرمی وآمپول «بوپیواکائین» (مایلن) که هم اکنون جزء اقلام استراتژیک و کمبود کشوری است را برپایه برنامه سازمان غذا و دارو تأمین و در مناطق مختلف کشور بخصوص در مناطق محروم و کم برخوردار توزیع کرده است.منبع:

1400/10/04
23:05:35
5.0 / 5
930
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , دارو , داروسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین