افزایش ۵۰ درصدی جراحی در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار

افزایش ۵۰ درصدی جراحی در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از افزایش ۵۰ درصدی انجام عمل های جراحی در این بیمارستان اطلاع داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از هلال احمر، دکتر مهدی فرنقی زاد اظهار داشت: بر مبنای آمارهای موجود، تعداد عمل های جراحی صورت گرفته در این بیمارستان در آذر سال جاری، نسبت به هشت ماه گذشته با رشد ۵۰ درصدی همراه بوده است.
رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با اشاره به اینکه در آذر ماه بیشتر از ۵۰۰ عمل جراحی در این بیمارستان صورت گرفته، خاطرنشان کرد: در کنار اعمال جراحی مغز و اعصاب، لاپاراسکوپی، اورولوژی و …، غالب این اعمال ویژه ارتوپدی است که این نشان دهنده سیاستگذاری و حرکت دقیق بیمارستان در حوزه تخصصی خود است.
فرنقی زاد با تبیین شاخصهای ارزیابی کمی و کیفی بیمارستان و رضایتمندی بیماران و رجوع کنندگان تصریح کرد: از آغاز سالجاری تابحال به منظور دسترسی سهل و آسان و پیشگیری از اتلاف زمان و هزینه، پرسشنامه هایی به منظور رضایت سنجی بیماران از خدمات مختلف بیمارستان به صورت آنلاین در اختیار بیماران و بهره مندان از خدمات این بیمارستان قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در همین زمینه بررسی نتایج به دست آمده از پرسشنامه ها، روند افزایشی سطح رضایت مندی بیماران و مراجعین از آغاز سال تابحال ادامه داشته است بشکلی که این میزان از ۶۰ درصد در سه ماهه اول ۱۴۰۰ با رشد ۱۵ درصدی به ۷۵ درصد در سه ماهه پاییز سال جاری رسیده است.
رئیس بیمارستان نورافشار با اشاره به اینکه این بیمارستان، تنها بیمارستان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور به حساب می آید اظهار داشت: تلاش می نماییم تا بر مبنای نیت واقف و برپایه اهداف متعالی و انسان دوستانه بزرگ ترین نهاد مردمی کشور نقش موثرتری در تسکین آلام دردمندان و بیماران داشته باشیم.


1400/10/06
10:31:53
5.0 / 5
929
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین