كولیوند:

آموزش همگانی با اهمیت ترین اقدام هلال احمر در زمان عادی است

آموزش همگانی با اهمیت ترین اقدام هلال احمر در زمان عادی است

رییس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: با اهمیت ترین اقدام این جمعیت در زمان عادی، آموزش همگانی است و آموزش آمادگی در مخاطرات و کمک های اولیه باید تا دورترین نقاط محروم کشور توسعه یابد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، پیرحسین کولیوند با تشکر از تهیه گزارش صفر آموزش همگانی در جمعیت هلال احمر اضافه کرد: انتشار این گزارش ها در شروع هر فعالیت مدیریتی ضمن احترام به کوشش های انجام شده؛ از انجام کارهای تکراری و بی ثمر جلوگیری خواهدنمود و چراغ راهی برای آینده است.
وی اشاره کرد: برای افزایش گردش شفاف اطلاعات لازم است، این گزارش ها در اختیار عموم مردم قرار گیرد و از آنها خواسته شود هرگونه انتقاد و پیشنهاد خودرا به جمعیت هلال احمر ارایه کنند. چون آموزش همگانی یعنی مردم و اگر نظرات و همکاری مردم نباشد؛ تاثیر خودرا از دست می دهد.
کولیوند افزود: با اهمیت ترین اقدام جمعیت هلال احمر در زمان عادی، آموزش همگانی است و آموزش آمادگی در مخاطرات و کمک های اولیه باید تا دورترین نقاط محروم کشور توسعه یابد.
وی اضافه کرد: امیدواریم شعار «آموزش همگانی برای همه، همه جا و همه وقت» را با هدف هر خانواده ایرانی، یک آموزش دیده تحقق بخشیم.
گزارش صفر در ماه نخست ریاست کولیوند در جمعیت هلال احمر ارائه شده و مقرر است گزارش یکم تا انتهای سال جاری نیز منتشر شود و این اقدام در آخر هر فصل از سال صورت گیرد.
در این گزارش ۳۳ صفحه ای که در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر تهیه شده است؛ عملکرد گذشته و اهم اقدامات صورت گرفته در اداره کل آموزش های همگانی درج شده است.
همچنین با ذکر سرفصل برنامه های آتی، امکانات لازم برای توسعه کمی و کیفی آموزش های همگانی در جمعیت هلال احمر بررسی شده است.1400/10/09
17:49:16
5.0 / 5
943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین