طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت کرونا با کیت تشخیص زودهنگام امیکرون در تهران

طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت کرونا با کیت تشخیص زودهنگام امیکرون در تهران

به گزارش آزمایشگاه رادین بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت زنجیره انتقال ویروس کرونا در کلانشهر تهران در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) و مرکز بهداشت مهندس نادر تهران کلید خورد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین سپهر فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در حاشیه بازدید از روش اجرای این طرح، بر لزوم شناسایی و ردیابی هوشمند بیماران تاکید و اظهار داشت: طرح هوشمندسازی مدیریت زنجیره انتقال در چهار بخش اصلی هوشمندسازی بیماریابی، هوشمند سازی ردیابی و رهگیری، هوشمندسازی محدودیت ها و قرنطینه، هوشمندسازی کنترل و نظارت انجام می پذیرد.
بر همین مبنا اجرای این طرح به کمک کیت های تشخیص زودهنگام امیکرون، تولید شرکت سلامت الکترونیک برکت به صورت آزمایشی در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) و مرکز بهداشت مهندس نادر تهران شروع شد.
دکتر سجاد مروجی - مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت هم ضمن اشاره به این که شناسایی ویروس در عرض 15 دقیقه به کمک این کیت ها امکان پذیر است، اظهار داشت: بعد از انجام تست، بارکد کیت، کد ملی بیمار، کد ملی نمونه گیر و تاریخ و محل نمونه گیری به صورت دیجیتال ثبت می شود و بعد از آن ردیابی افراد در رابطه با فرد آلوده به صورت هوشمند انجام می شود.
به نقل از ایشان، اجرای این طرح زمینه ساز اعمال قرنطینه هوشمند خواهد بود.
منبع:

1400/10/19
22:01:26
5.0 / 5
786
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین