در دیدار معزی و كولیوند با تولیت عتبات علوی و حسینی تاكید شد:

توسعه همکاری ایران و عراق برای خدمت شایسته به زائرین حسینی

توسعه همکاری ایران و عراق برای خدمت شایسته به زائرین حسینی

به گزارش آزمایشگاه رادین نماینده ولی فقیه در هلال احمر و رئیس جمعیت هلال احمر ایران و تولیت عتبات علوی و حسینی در نشستی، بر افزایش همکاریهای مشترک برای خدمت رسانی شایسته تر به زائرین تاکید نمودند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی و پیرحسین کولیوند با عیسی خرسان، تولیت عتبه مقدس علوی در نجف اشرف دیدار کردند.
نماینده رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسؤلان عتبه علویه بر لزوم افزایش همکاریهای مشترک جمعیت هلال احمر و عتبه مقدس علوی تاکید نمود.
حجت الاسلام و المسلمین معزی ضمن اشاره به اصل عرضه خدمات داوطلبانه در هلال احمر در تجمع بی نظیر میلیونها زائر امام حسین(ع) در مراسم اربعین در سالهای گذشته اضافه کرد: حضور داوطلبانه پزشکان، پرستاران، امدادگران و کادر درمانی و خدمات جهت کمک به تسهیل در روند بهداشتی - درمانی سفر زائرین به عراق خدمتی بسیار پرارزش و معنوی است.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در دیدار با تولیت عتبه حسینی هم بر اشتراک فرهنگی میان دو ملت ایران و عراق تصریح کرد.
وی روابط دو ملت را فراتر از سطح جغرافیایی و همسایگی برشمرد و اضافه کرد: هیچ عاملی نمی تواند در پیوند ناگسستنی دو ملت خدشه ای ایجاد نماید.
تحول کیفی در عرضه خدمات درمانی به زائرین حرم حسینی
رئیس جمعیت هلال احمر هم در دیدار با تولیت عتبه مقدس علویه با قدردانی از همکاری، مشارکت و حمایت تولیت، بر استمرار و افزایش همکاریهای مشترک جمعیت هلال احمر و عتبه مقدس علویه برای خدمت رسانی به زائرین تصریح کرد.
کولیوند در دیدار با تولیت عتبه حسینی هم تصریح کرد: تلاش هلال احمر، ایجاد تحول کیفی در عرضه خدمات درمانی به زائرین حسینی است.
وی اضافه کرد: با کمک عتبه حسینی به زائرین کربلا در مناسبت هایی نظیر اربعین حسینی که یکی از گردهمایی های بزرگ جهان است، خدمت شایسته ای عرضه می نماییم. هلال احمر ایران با کمک شما، بهترین خدمات رسانی ها را با پایین ترین میزان ابتلای زائرین به بیماری دارد. این در حالیست که با وجود امکانات بهداشتی بیشتر در مراسم حج، میزان بیماری ها در این مراسم زیاد است.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: در جلسه با وزیر بهداشت عراق، مقرر شد تا وزارت بهداشت عراق در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در کربلا ورود بیشتری نسبت به قبل داشته باشد تا در کنار تولیت عتبه مقدسه خدمت رسانی بهداشتی و درمانی به زائرین قوت بیشتری بگیرد.
در ادامه این دیدار «سید جعفر الموسوی» تولیت عتبه حسینی با تاکید بر گسترش همکاری ها در ارتباط با زائرین کربلای معلی اظهار داشت: این عتبه برای تقویت همکاری ها و توسعه خدمت آماده است.


1400/11/05
23:41:28
5.0 / 5
970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین