همکاری تنگاتنگ وزارت بهداشت و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

همکاری تنگاتنگ وزارت بهداشت و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

تیم های بهداشتی درمانی برای انجام تست و کنترل وضعیت عمومی میهمانان و حاضران در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در محل اسکان و برگزاری جشنواره حضور خواهند داشت.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ستاد خبری جشنواره، با تاکید و همراهی بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیران چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛ تیم های بهداشتی درمانی برای تست و کنترل واکسیناسیون هنرمندان و میهمان خارجی و استانی جشنواره در هتل محل اسکان آنها حضور خواهند داشت.
از طرفی طی جلساتی با حضور مدیران جشنواره با محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عماد ملازاده مشاور روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران تصمیم بر این گرفته شد که تیم هایی برای تست و کنترل واکسیناسیون پرسنل تالارها و عوامل اجرائی گروه ها و هنرمندان در تئاتر شهر مستقر شده و از آنها تست پی سی آر رایگان گرفته شود.
به علت افزایش مبتلایان به سویه جدید کرونا همکاری تنگاتنگی میان مدیران وزارت بهداشت و مدیران و دست اندرکاران جشنواره وجود دارد و تیم های درمانی بصورت رایگان خدمات لازم را به میهمانان و شرکت کنندگان در جشنواره ارائه می دهند.
سالن ها هم با ظرفیت حداقلی و ۳۰ درصدی در جشنواره تماشاگر می پذیرند تا امکان مبتلاشدن تماشاگران به این بیماری به حداقل ممکن برسد.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می گردد.1400/11/16
22:58:58
5.0 / 5
844
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین