كولیوند:

داوطلبان هلال احمر تکریم ارزش های انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند

داوطلبان هلال احمر تکریم ارزش های انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: تکریم ارزش های انقلاب در رفتار سردار سلیمانی نمایان بود و داوطلبان هلال احمر باید همچنین باشند و این ارزش ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا، پیرحسین کولیوند روز شنبه در مراسم دومین یادواره ملی و بین المللی «رفیق خوشبخت ما» در مرکز توان بخشی هلال احمر اضافه کرد: سردار سلیمانی قوی ترین فرمانده میدان ضد تروریسم بود و اصل بشر دوستی را تدوین کرد.
وی ضمن اشاره به نام سردار سلیمانی افزود: همانگونه که از نام سردار سلیمانی (قاسم) هم پیدا است، ایشان زندگی خویش را با نیازمندان و گرفتاران تقسیم می کرد.
کولیوند اظهار داشت: حاج قاسم هیچگاه به دنبال مطرح شدن نبود و همیشه با اخلاص، تدبیر و برنامه ریزی دقیقی که داشت در همه میدان ها پیروز بود.
رییس جمعیت هلال احمر اظهارداشت: دواطلبان کارهای خیرخواهانه هیچگاه نشانی از خود ندارند و خداوند متعال است که به آنان نشان داده است که حاج قاسم یکی از این افراد بود.
وی اضافه کرد: حاج قاسم حامی مظلومان و پشتیبان جبهه مقاومت در جهان بود و همیشه خود و یارانش در همه عرصه ها کارهای بزرگی انجام دادند.
کولیوند اظهار داشت: با شهادت حاج قاسم، دشمنان در مقابل عظمت ملت ایران متزلزل شدند و همیاری و همدلی در مردم ایران به خاطر شهادت حاج قاسم شدیدتر شد.
رییس جمعیت هلال احمر اضافه کرد: تکریم ارزش های انقلاب در رفتار سردار سلیمانی نمایان بود که داوطلبان هلال احمر باید همینطور باشند و سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی پرکار و پر تحرک در همه میدان ها بود و هیچگاه ناامیدی در خود و یارانش راهی نداشت که این موضوع، سرمشق تکلیف داوطلبان هلال احمر است.
کولیوند خاطرنشان کرد: نماد استقامت و پیروزی برای جوانان کشور ما، سردار سلیمانی است و ما باید یاد بگیریم که حرکتی شبیه حاج قاسم و در مکتوب وی در همه عرصه ها داشته باشیم.
وی اضافه کرد: یادواره «رفیق خوشبخت ما» باید هر سال به یاد جانفشانی ها و ایثارگرهای سردار سلیمانی از جانب داوطلبان برگزار گردد تا حاج قاسم در قلب و روح همه ما زنده بماند.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا، سال جاری در دومین یادواره «رفیق خوشبخت ما» استان قزوین دبیرخانه جشنواره و استان کرمان میزبان طرح چلچراغ برای جمع آوری آثار هنری است.منبع:

1400/11/18
22:55:25
5.0 / 5
949
تگهای خبر: هلال احمر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین