دبیركل جمعیت هلال احمر:

افتتاح سامانه سخا جهت پشتیبانی از بیماران نیازمند

افتتاح سامانه سخا جهت پشتیبانی از بیماران نیازمند

به گزارش آزمایشگاه رادین دبیرکل جمعیت هلال احمر از طریق اندازی «سامانه سخا» در همه شعب جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان های کشور خبرداد وگفت: این سامانه هوشمند امکان گزارش گیری و ثبت آرشیوی درخواست های بهره وران را به سهولت برای مددکاران ستادی، استانی و شعب فراهم نموده است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، یعقوب سلیمانی اظهار داشت: سامانه عرضه خدمات اجتماعی به مددجویان رجوع کننده به جمعیت هلال احمر که از آن با عنوان «سخا» یاد می شود، در همه شعب جمعیت هلال احمر افتتاح شد.
وی اضافه کرد: پیش از این مددکاران جمعیت هلال احمر در سطوح ستادی و استانی آماده خدمت رسانی به مددجویان بودند. سامانه هوشمند سخا امکان گزارش گیری و ثبت آرشیوی درخواست های بهره وران را به سهولت برای مددکاران ستادی، استانی و شعب فراهم نموده است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر تصریح کرد: سامانه سخا بعد از گذراندن مراحل آزمایشی طی پنج سال گذشته، در تمامی استان ها به منظور احراز صلاحیت دریافت خدمات حمایتی بیماران نیازمند معرفی شده و رفع موارد همپوشانی با سایر سازمان های حمایتی راه اندازی و به بهره برداری رسید.
سلیمانی افزود: سامانه هوشمند سخا تحت وب و با تمامی سیستم های مرورگر اینترنتی و حتی از راه تلفن های همراه قابل بهره برداری است و هدف اصلی از طریق اندازی آن در جهت برخورداری از دید نظارتی و مرتفع کردن نیازهای واقعی طراحی شده است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر تصریح کرد: هلال احمر یک مجموعه مردمی است که اولویت خویش را کمک به مردم نیازمند ترسیم کرده و در این حوزه از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد تا گره ای از مشکلات مردم باز شود.


منبع:

1400/11/23
12:31:27
5.0 / 5
928
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین