رئیس جمعیت هلال احمر ایران:

فعالیت مراکز درمانی خارج از کشور هلال احمر کم نظیر است

فعالیت مراکز درمانی خارج از کشور هلال احمر کم نظیر است

آزمایشگاه رادین: تهران _ایرنا_ رییس جمعیت هلال احمر از بیمارستان این جمعیت در دبی و دو کلینیک صفا و کرامه بازدید کرد و فعالیت مراکز درمانی خارج از کشور هلال احمر ایران در کشورهای مختلف دنیا را کم نظیر دانست.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند در جریان سفر به امارات متحده عربی، از بیمارستان دبی، کیلینیک کرامه و صفا بازدید کرد و اظهار داشت: خدمات مراکز درمانی خارج از کشور جمعیت هلال احمر ایران در سه قاره آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین مثال زدنی است.
وی همین طور در این سفر با حضور در جلسه معرفی دکتر شاهین محمدصادقی بعنوان رییس مراکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در امارات متحده عربی اظهار داشت: مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم کشورهای مختلف، فرهنگ ایرانی و اسلامی را که مصداق بارز بشردوستی است را به سایر ملل دنیا نشان میدهد.
در حال حاضر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دارای ۱۳ مرکز سلامت فعال در آمریکای لاتین، آفریقا و آسیا است که شامل سطوح بیمارستان، پلی کلینیک های تخصصی و کلینیک های جنرال (درمانی، همودیالیز و توانبخشی) است.
این مراکز خودگردان هستند و هزینه اقدامات بشردوستانه آنان با دریافت مبلغ خدمات درمانی از بیماران فراهم می شود.


منبع:

1400/11/23
23:59:05
5.0 / 5
855
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین