رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:

گستره خدمت رسانی در سطح کشورهای عضو اکو توسعه می یابد

گستره خدمت رسانی در سطح کشورهای عضو اکو توسعه می یابد

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در دیدار با رئیس موسسه فرهنگی اکو اظهار داشت: بنابر پیشرفت هایی که در حوزه علوم پزشکی بخصوص طی چهار دهه گذشته حاصل شده است؛ در نظر داریم گستره خدمت رسانی را در سطح کشورهای عضو اکو توسعه دهیم.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ شاهرخ رامین در دیدار با سرور بختی رئیس موسسه فرهنگی اکو ضمن اشاره به خدمات حوزه گردشگری سلامت و تجربه حضور بعضی از بیماران کشورهای افغانستان و عراق در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خاطرنشان کرد: آمادگی آنرا داریم تا خدمات درمانی خویش را به مردم کشورهای منطقه اکو عرضه نماییم.
وی اضافه کرد: اشتراکات فرهنگی و تاریخی کشورهای عضو اکو می تواند بسترساز توسعه فعالیتهای فیمابین این کشورها باشد.
مشاور رئیس جمعیت هلال احمر همینطور در ادامه صحبت های خود، به سابقه کشور ایران در مدیریت حوادث طبیعی و غیر طبیعی طی سالهای گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: در حوزه های امدادگری و فراهم آوردن برخی امکانات، این توانایی وجود دارد تا در کنار کشورهای عضو اکو قرار بگیریم.
در ادامه این دیدار بختی اظهار داشت: در منطقه اکو، پتانسیل بزرگی برای رشد و همگرایی اقتصادی و فرهنگی وجود دارد که با وحدت منطقه ای، تحقق این امر امکانپذیر خواهد شد.
رییس موسسه فرهنگی اکو ظرفیت و تکنولوژی های پزشکی موجود در ایران را توانمند برشمرد و انعکاس آنرا در سایر کشورهای عضو اکو حائز اهمیت دانست.
بختی ضمن پوشیدن لباس هلال احمر، از کلینیک فوق تخصصی درمان ناباروری و هتل بیمارستان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید و با ابراز خرسندی، شروع همکاریهای فیمابین را مغتنم شمرد.


منبع:

1400/11/25
09:21:57
5.0 / 5
840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین