درخواست کولیوند از صلیب سرخ جهانی برای رفع تحریم های ایران

درخواست کولیوند از صلیب سرخ جهانی برای رفع تحریم های ایران

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر به دیدارهای انجام شده با نمایندگان صلیب سرخ و سازمان ملل متحد در هفته های گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: در این دیدارها و جلسات انجام شده از نمایندگان صلیب سرخ درخواست کردیم تا برای رفع تحریم های ظالمانه ای که به وجود آمده تلاش کنند.


به گزارش دوشنبه شب ایرنا از جمعیت هلال احمر، پیرحسین کولیوند اضافه کرد: در جلسات قبلی شورای عالی وعده تاسیس سه شعبه جمعیت هلال احمر در استان تهران را دادیم که به آن وعده عمل کردیم و امروز همه شهرستان های استان تهران دارای یک شعبه ی جمعیت هلال احمر هستند.
وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر درحال ساخت یک شهرک آموزشی است تا مردم بصورت شبیه سازی شده با مخاطرات طبیعی آشنا گردند، این شهرک بعنوان یک الگو برای جمعیت های دیگر کشورها نیز قابل استفاده می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر درباب وضعیت بودجه سال ۱۴۰۱ اشاره کرد: جمعیت هلال احمر در بودجه سال ۱۴۰۱ به موفقیت های خوبی رسیده و امید داریم تا مشکلات جمعیت به زودی برطرف شود.
کولیوند به دیدارهای انجام شده با نمایندگان صلیب سرخ و سازمان ملل متحد در هفته های گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: در این دیدارها و جلسات انجام شده از نمایندگان صلیب سرخ درخواست کردیم تا برای رفع تحریم های ظالمانه ای که به وجود آمده تلاش کنند.
رئیس هلال احمر با اشاره به موجودی انبارهای جمعیت پس از سیل های اخیر اشاره کرد: وقوع سیل های گذشته موجب شد تا موجودی انبارهای جمعیت به میزان قابل توجهی کم شود، به همین دلیل مکاتباتی را با وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران انجام دادیم که امید است موجودی مورد نیاز انبارها با تدبیر آنها به زودی تامین شده و افزایش پیدا کند.
به گفته کولیوند، امدادگران جمعیت هلال احمر در شرایطی که به خاطر برودت هوا مسیرها مسدوده شده، با صورت های یخ زده به مردم کمک می کنند اما مشکلات استخدامی آنها هنوز پابرجا است.
رئیس جمعیت هلال احمر با اعلان اینکه حالا معاش ۱۲ هزار امدادگر با سخت ترین شرایط تامین می شود، اضافه کرد: امروز حقوق سربازان وظیفه از امدادگران جمعیت هلال احمر بیشتر است و من تمام تلاشم این است که معیشت این عزیزان با شرایط مناسب تری تامین گردد.
محسن منصوری عضو شورای عالی هلال احمر و استاندار تهران نیز ضمن تقدیر از رییس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: در طول این مدت کوتاه اتفاقات خوبی در استان تهران رخ داده، تاسیس سه پایگاه در استان تهران در طول این مدت کم تنها با کار جهادی رییس جمعیت امکان پذیر بود.


1400/12/06
13:10:07
5.0 / 5
862
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین