انتقال ۱۶۱ مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی ۷۲ ساعت گذشته

انتقال ۱۶۱ مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی ۷۲ ساعت گذشته

آزمایشگاه رادین: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 161 مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی 72 ساعت گذشته در سراسر كشور آگاهی داد.


محمدباقر محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اضافه کرد: در مدت یاد شده و با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور، ۲۷۳ مورد ماموریت امداد و نجات برای نجات جان هموطنان لطمه دیده و متاثر از انواع حوادث در سراسر کشور انجام شد.
وی افزود: با اعزام گروه های واکنش سریع امدادی هلال احمر به محل وقوع حوادث یاد شده امدادگران و نجاتگران هلال احمر توانستند با انجام سلسله عملیات امدادرسانی به ۶۸۴ نفر از حادثه دیدگان حوادث جان ۱۹۹ مصدوم را نجات دهند.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۱۶۱ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۱۴۰ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.
محمدی اضافه کرد: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۲۴ عملیات رهاسازی و نجات فنی نیز برای خدمات رسانی و نجات به ۲۲ مصدوم از سرنشینان گرفتار و لطمه دیده حوادث رانندگی از میان خودرو های لطمه دیده و تصادفی با بهره گیری از ست های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.
وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سراسر کشور تماس بگیرند.
منبع:

1399/05/04
14:02:45
5.0 / 5
1951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین