ابراز خرسندی رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ از گشایش كانال مالی با ایران

ابراز خرسندی رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ از گشایش كانال مالی با ایران

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با ابراز خرسندی از گشایش كانال مالی دریافت كمك های بشردوستانه بین المللی به هلال احمر ایران نوشت: ما در فدراسیون بین المللی و جمعیت هلال احمر ایران، بیشتر به افراد لطمه پذیر دسترسی خواهیم داشت.


به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، فرانچسکو روکا، رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در پیام توئیتری خود با خرسندی از گشایش کانال مالی دریافت کمک های بشردوستانه بین المللی به هلال احمر ایران نوشت: ما در فدراسیون بین المللی و جمعیت هلال احمر ایران، بیشتر به افراد لطمه پذیر دسترسی خواهیم داشت.
قبل از این اکانت توئیتر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (منا) خبر گشایش کانال مالی دریافت کمک های بشردوستانه بین المللی را بازنشر کرده بود.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا، کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر پیش تر آگاهی داده بود: با پیگیری های هلال احمر ایران، وزارت خزانه داری آمریکا با گشایش کانال مالی برای نقل و انتقال کمک های بشردوستانه به ‎هلال احمر ایران از جانب افراد حقیقی یا حقوقی مشروط به اینکه یکی از جانب ها آمریکایی نباشد موافقت کرده است.
وی ادامه داد: ‏در چارچوب این تصمیم، قسمتی از کمک هایی که مختص ‎هلال احمر که از چند سال پیش، امکان انتقال آن به ایران وجود نداشت، وارد کشور شد.
وی اشاره کرد: از این کانال برای بحث های دارویی، غذایی و سایر امکاناتی که هلال احمر به آنها نیاز دارد به نحو مطلوبی استفاده خواهد شد.منبع:

1399/05/04
23:24:22
5.0 / 5
2005
تگهای خبر: دارو , دسترسی , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین