كولیوند:

هلال احمر شهرک های آموزشی تاسیس می کند

هلال احمر شهرک های آموزشی تاسیس می کند

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: یکی از ضروریات در امتداد آمادگی در مقابل حوادث و سوانح، توجه به مقوله آموزش است که در این راستا جمعیت هلال احمر در صورتیکه منابع مالی تخصیص داده شود در نقاط مختلف کشور سایت ها و شهرک های آموزشی تاسیس خواهدنمود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ پیرحسین کولیوند روز دوشنبه در دیدار با ۱۱ نماینده مجلس شورای اسلامی بصورت با حضور جداگانه در ساختمان صلح اضافه کرد: با تاسیس این سایت ها و شهرک های آموزشی می توان به دانش آموزان و سایر گروههای هدف، آموزش های متناسب و میدانی ارائه داد.
کولیوند با اعلان اینکه در دیدارهای جداگانه با ۱۱ نفر از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حمایت تمام قد مجلس از جمعیت هلال احمر تاکید شد و گفت: آمادگی نیروهای امدادی زمانی محقق می شود که امکانات متناسب نیز در اختیار آنها قرار گیرد پس حمایت بیشتر مجلس از جمعیت هلال احمر لازم است.
وی اضافه کرد: حجم حوادث، سوانح و وظایفی که به هلال احمر محول شده است بمراتب بیش از امکاناتی است که در اختیار این جمعیت قرار گرفته و مشخصا ضرورت دارد تا منابع مالی متناسب نیز به جمعیت هلال احمر تخصیص داده شود.
رییس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که باید از امدادگران که در وضعیت سخت به کمک مردم می رسند، حمایت های مالی و معنوی خوبی صورت گیرد، اشاره کرد: ساخت پایگاه های کوهستانی در تمامی نقاط کشور و تجهیز این مراکز نیاز به بودجه ای ویژه دارد که بطور مشخص مجلس شورای اسلامی با ادامه حمایت هایی که در گذشته از جمعیت هلال احمر داشته است، می تواند در این حوزه تسهیلگر باشد.
در جریان این دیدار، نماینده های مجلس نیز با تقدیر از کوشش های بی وقفه جمعیت هلال احمر در عرصه امدادرسانی، بر حمایت مجلس و توجه ویژه به مقوله بحران در کشور تاکید نمودند.منبع:

1400/12/21
12:19:01
5.0 / 5
881
تگهای خبر: آموزش , امداد , سایت , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین