در گفت وگو با آزمایشگاه رادین مطرح شد

رضایت ۹۶ درصدی جانبازان از خدمات بیمارستان ساسان

رضایت ۹۶ درصدی جانبازان از خدمات بیمارستان ساسان

رییس بیمارستان فوق تخصصی ساسان ضمن تشریح شیوه خدمت رسانی به جانبازان و ایثارگران، درباره تاثیر تحریم ها در تامین داروی این بیماران، اشاره کرد: تاجایی که نیازهای درمانی معمول بیمارستان ما بوده است بنیاد شهید اهتمام کرده از طرق مختلف و حتی از خارج از کشور نیازهای دارویی را تامین کند، ولی مسلما در بعد کلان، تحریم می تواند مشکلاتی هم به وجود آورده باشد.


دکتر علیرضا توکلی مهرجردی در گفت و گو با ایسنا، درباره شیوه نوبت دهی بیمارستان به ایثارگران اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا برای نوبت دهی از تمام امکانات و تکنولوژی ها استفاده کردیم. در حقیقت بوسیله سایت بیمارستان، تلفن گویا، دستگاه نوبت دهی استند و مراجعه حضوری امکان نوبت دهی وجود داشت و برای هر بخش هم سهمیه تعیین کردیم تا نوبت ها تنها از یک طریق پر شود. از طرفی کلینیک های ما از حضور روزی یک یا دو متخصص خاص به شرایطی رسیده است که دو ساعت به دو ساعت متخصص داشته باشیم.
او اشاره کرد: با افزایش تعداد متخصصین از ۱۴۰ نفر به ۳۵۰ نفر متخصص حالا مشکلی برای نوبت دهی به ایثارگر نداریم. البته مشخص است که ممکنست مواردی بدون هماهنگی و نوبت دهی به بیمارستان مراجعه کنند که این امر سبب بروز نارضایتی هایی شود. البته با وجود پزشکان متخصصان طب اورژانس، پزشک متخصص داخلی مستقر در اورژانس و پزشک متخصص قلب مقیم شب دیگر مریضی نداریم که مراجعه کند و برای خدمات معمول نتواند خدمت گیرد.
وی ادامه داد: بر طبق آخرین رضایت سنجی صورت گرفته از ایثارگران و مراجعین بیمارستان، رضایت ۹۶ درصدی هم در مقاطعی حاصل شده است اما اساسا درصدد رفع مشکلات احتمالی هم هستیم.
او درباره ارائه خدمات درمانی به خانواده جانبازان و ایثارگران، بیان کرد: کلیه ایثارگران و خانواده آنها که به بیمارستان ساسان مراجعه می کنند صرف نظر از این که تحت پوشش چه بیمه ای باشند، کلیه خدمات درمانی را بدون فرانشیز دریافت می کنند.
مهرجردی درباره تاثیر تحریم ها در تامین داروی بیماران جانباز و ایثارگر، اشاره کرد: تاجایی که نیازهای درمانی معمول بیمارستان ما بوده است، بنیاد شهید اهتمام کرده از طرق مختلف و حتی از خارج از کشور نیازهای دارویی را تامین کنند ولی مسلما در بعد کلان، تحریم می تواند مشکلاتی هم به وجود آورده باشد اما ما در بیمارستان چیزی را مستقیم ندیدیم. البته افزایش قیمت ها، تجهیرات، تعمیرات قطعات و... مشکلاتی به وجود آورده است اما سبب نشده که خدمت درمانی مختل شود.1400/12/27
12:05:03
5.0 / 5
923
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین