۱۰۰ سبد حمایتی شرکت سیمان میان ایتام و نیازمندان خاش توزیع شد

۱۰۰ سبد حمایتی شرکت سیمان میان ایتام و نیازمندان خاش توزیع شد

رئیس جمعیت هلال احمر خاش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با همکاری این نهاد و شرکت سیمان خاش افزون بر ۱۰۰ سبد حمایتی و معیشتی میان ایتام و نیازمندان این شهرستان توزیع شد.


جلال هاشمزهی روزدوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: در جهت اجرای طرح هلال رحمت جمعیت هلال احمر(فرشتگان و همای رحمت) افزون بر یکصد کیسه برنج ده کیلویی و ۲۰۰ بطری روغن اهدایی از جانب کارخانه سیمان خاش با همکاری و همراهی جمعیت هلال احمر میان خانواده ایتام و نیازمندان شهرستان خاش توزیع شد.
وی با قدردانی از مشارکت و همراهی شرکت سیمان خاش جهت کمک به نیازمندان این شهرستان عنوان کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان خاش با همراهی و همکاری خیران افراد زیادی از نیازمندان را شناسایی کرده و همه ساله سبد های معیشتی و فرهنگی و آموزشی و بهداشتی را میان آنان توزیع می نماید.
رئیس جمعیت هلال احمر خاش افزود: همینطور با همکاری خیران کار آبرسانی و اجرای واحدهای آموزشی در مناطق محروم ۲ شهرستان خاش و تفتان اجرا شده و الحمدلله خدمت رسانی به نیازمندان و مستمندان و خانواده های ایتام ادامه دارد.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.


منبع:

5.0 / <5
921
1400/12/27
19:26:54
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین