رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد:

استفاده از تیم های روانشناسی برای آموزش بازی های محلی در کشور

استفاده از تیم های روانشناسی برای آموزش بازی های محلی در کشور

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از استقرار اکیپ های خدمت رسانی نوروزی هلال احمر از روز گذشته در استانهای سراسر کشور آگاهی داد و نشاط آفرینی را از مهم ترین ماموریت آنها عنوان نمود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از کمیته اطلاع رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، محمد گل فشان رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: از روز گذشته در استانهای سراسر کشور چادرهایی باتوجه به حفظ وجهه سنتی هر منطقه برگزار شده است.
او موضوع ابتکار و اجرای ایده های جوانان را از مهم ترین اولویت های این طرح عنوان نمود و اضافه کرد: باتوجه به دو سال بیماری کرونا بر موضوع نشاط اجتماعی و برگرداندن شادی به مردم تاکید داشتیم.
گل فشان از گرفتن تست فشار، تست خون، عضوگیری جوانان، اهدای ماسک، آموزش های لازم برای هوشیاری مردم نسبت به موضوع کرونا بعنوان کارهای اکیپ خدمت رسانی هلال احمر در روزهای نوروز نام برد.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ادامه به فضای دوستدار کودک اشاره نمود و اظهار داشت: تیم های روانشناسی برای آموزش بازی های محلی و آشنایی با سنت های هر منطقه حضور دارند. همین طور طرح بهرفت را در امتداد بهبود موضوعات ترافیکی و آموزش اصول راهنمایی به کودکان اجرا کرده ایم.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر همین طور بیان کرد: امشب به مناسبت نیمه شعبان برنامه های ویژه ای در قم تدارک دیده شده است.
گل فشان در آخر با اعلان اینکه تا کنون اتفاق خاصی نیفتاده است، ابراز امیدواری کرد که تعطیلات تا اختتام به خوبی پیش رود و اتفاق خاصی رخ ندهد.

1400/12/28
23:07:31
5.0 / 5
750
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان آزمایشگاه رادین
آزمایشگاه رادین