رشد ۱۱۲ درصدی ماموریت های ساحلی نسبت به سال قبل

رشد ۱۱۲ درصدی ماموریت های ساحلی نسبت به سال قبل

رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با تشریح گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۱، از رشد 112 درصدی ماموریت های ساحلی هلال احمر نسبت به سال قبل آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور با تشریح گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۱ اظهار داشت: از ۲۵ اسفند تا چهارم فروردین ماه یک هزار و ۳۵۰ مورد ماموریت امداد و نجات توسط امدادگران انجام شده که نسبت به سال قبل رشد ۷۲ درصدی داشته، این ماموریت ها شامل ۷۲۰ مورد ماموریت ترافیکی با رشد ۳۶ درصدی، ۶۲ مورد ماموریت کوهستان با رشد ۶ درصدی، ۱۷ مورد ماموریت ساحلی با رشد ۱۱۲ درصدی و همین طور ۱۳۴ مورد ماموریت جوی بوده است.
وی ادامه داد: در طول این مدت ۱۳ هزارو ۸۲۱ نفر امدادرسانی، ۸۴۵ نفر هم نجات یافته و به مناطق امن منتقل شدند.
ولی پور با بیان انتقال ۶۲۱ نفر به مراکز درمانی اظهار داشت: در طول این مدت ۲۵۲۰ نفر از خدمات سرپایی بهره مند شده و ۲۵۳۴ نفر هم اسکان اضطراری یافته اند.
رئیس سازمان امدادونجات از انجام ۱۳۵ عملیات نجات فنی و رهاسازی ۱۷۰ مصدوم در سوانح ترافیکی آگاهی داد و اظهار داشت: بیشترین ماموریت های امدادونجات در سه استان خوزستان با ۱۱۹ مورد، اصفهان با ۱۰۸ مورد و مازندران با ۹۷ مورد انجام شده است.


1401/01/09
12:15:22
5.0 / 5
790
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین