لزوم پیگیری جدی امور در مجتمع هلال ایران برای تسریع روند درمان بیماران

لزوم پیگیری جدی امور در مجتمع هلال ایران برای تسریع روند درمان بیماران

به گزارش آزمایشگاه رادین دبیرکل جمعیت هلال احمر از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید و بر لزوم پیگیری جدی امور در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برای تسریع در روند درمان بیماران تاکید نمود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، یعقوب سلیمانی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید از تلاشهای کارکنان مجتمع برای رشد و تعالی این مجموعه که برای بهبود سلامت بیماران فعالیت می نمایند، قدردانی نمود.
دبیرکل جمعیت هلال احمر در این بازدید بیان نمود: فعالیت ها در این مجموعه باید بگونه ای باشد که مردم احساس تعلق به جمعیت هلال احمر کنند، چونکه مردم این مجتمع را با نام جمعیت هلال احمر می شناسند.
وی همینطور با تکیه بر حفظ استقلال و هویت این مجموعه بر همکاری بیشتر از پیش آن با سایر بخش های ستاد جمعیت هلال احمر هم تصریح کرد.
سلیمانی ضمن اشاره به بازدیدهای استانی خود اظهار داشت: بازدید از استان ها حس خوبی به من القا کرد چونکه اعتقاد قلبی در کوچک ترین تا بالاترین عضو هلال احمر هر استان به خوبی نمایان و امید بخش بود.
وی با تکیه بر این که همکاری ها میان ستاد و مجتمع باید افزایش یابد خاطرنشان کرد: یک نگاه امیدوار کننده، راهبردی و آینده پژوهی در این مجموعه وجود دارد که باید بر یک صدایی همدلی و هم افزایی گسترده تر هم کوشش کرد.
دبیرکل هلال احمر ضمن اشاره به لزوم برنامه ریزی خوب برای تسریع روند درمانی بیماران اظهار داشت: در مجتمع درمانی هلال احمر باید بنا را بر اصلاح امور، جدیت در کار بگذاریم تا فضایی خوب جهت کمک به نیازمندان و سایر مردم ایجاد شود.
سلیمانی همینطور فعالیتهای این جمعیت را شایسته تقدیر دانست و اضافه کرد: در مدت اخیر فعالیتهای هلال احمر به قدری درخشان بوده که جایزه «هانری داویسون» به این جمعیت خوشنام تعلق گرفت.
وی همینطور تصریح کرد: امدادگران جهت کمک به نیازمندان و حضور در شیفت های امدادی خود از خانواده هایشان می گذرند که این اقدام آنها تداعی گر ایثار و بالندگی در اهداف جمعیت هلال احمر است که باید از آنها به خوبی قدردانی شود.
سلیمانی در انتها تصریح کرد: در این مجموعه باید اقدامات و فعالیت ها اولویت بندی شده تا فعالیتهای مجموعه به بهترین شکل دنبال شود.

1401/01/11
12:51:05
5.0 / 5
777
تگهای خبر: امداد , دارو , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین