کشف ۲۵۰ هزار داروی کمیاب از مدیر یک حساب اینستاگرامی

کشف ۲۵۰ هزار داروی کمیاب از مدیر یک حساب اینستاگرامی

آزمایشگاه رادین: رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری عامل فروش داروهای کمیاب یا بدون مجوز در فضای مجازی آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی در حاشیه دستگیری این فرد اظهار داشت: فروش دارو در فضای مجازی جرم بوده و پلیس نیز برابر مقررات با آن برخورد خواهدنمود. در همین راستا نیز تیم های رصد پلیس فتای تهران بزرگ چنین مواردی را در رصد خود دارند. در همین راستا نیز چند روز پیش کارشناسان پلیس فتا با پروفایلی در اینستاگرام مواجه گشتند که بیش از ۶۰ هزار دنبال کننده داشت و مبادرت به انتشار پست هایی درباره فروش داروهای نایاب و بدون مجوز کرده بود.
وی با اشاره به اینکه اقدامات پلیس برای شناسایی گرداننده یا گردانندگان این صفحه در دستورکار قرارگرفت، اظهار داشت: ماموران پلیس فتا با بهره بردن از روش های فنی و علمی موفق شدند مجرم را در فضای مجازی مورد شناسایی قرار دهند. بعد از آن نیز مجوزهای قضایی لازم گرفتن شد و این فرد در یکی از مناطق جنوبی تهران دستگیر شد.
معظمی گودرزی با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰ هزار قلم انواع داروی کمیاب و نایاب از محل دستگیری این فرد کشف و ضبط شد، اظهار داشت: متهم بعد از انتقال به پلیس فتا به فروش داروهایی که تعدادی از آنها فاسد و تاریخ گذشته هم بودند، در پوشش داروی کمیاب و نایاب اعتراف کرد.
بگفته رئیس پلیس فتای تهران بزرگ برای این فرد پرونده ای تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همین طور داروها نیز به سازمان غذا و دارو تحویل داده شد تا اقدامات بعدی در مورد آن صورت بگیرد.
منبع:

1401/01/17
08:22:34
5.0 / 5
826
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین