مدیرعامل سازمان تداركات پزشكی هلال احمر:

داروخانه تخصصی بیماران شیمی درمانی افتتاح شد

داروخانه تخصصی بیماران شیمی درمانی افتتاح شد

آزمایشگاه رادین: مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از راه اندازی داروخانه تخصصی هلال احمر برای رفع نیازهای دارویی بیماران شیمی درمانی آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا، علی رضا عسکری روز دوشنبه در بازدید از داروخانه تخصصی هلال احمر که بمنظور رفع نیازهای دارویی بیماران شیمی درمانی شروع به کار کرد، اضافه کرد: این داروخانه بمنظور سرعت بخشیدن به رفع نیازها دارویی بیماران شیمی درمانی به وجود آمده است تا این بیماران کمتر در صف های انتظار برای دریافت دارو منتظر شوند.
وی با اعلان اینکه این داروخانه در قسمتی از داروخانه تک نسخه هلال احمر راه اندازی گردید، اظهارداشت: از امروز بیماران شیمی درمانی بدون صف داروهای تک نسخه ای را با سرعت بیشتر می توانند تامین کنند.
عسکری تعداد مراجعان بیماران شیمی درمانی را حدود ۱۵۰ نفر در هر روز اعلام نمود و اظهار داشت: این تغییرات بمنظور رضایت بیشتر مراجعه کنندگان از امروز دوشنبه ۱۵ فروردین به راه افتاده است.
وی در حاشیه این بازدید ضمن گفت و گو با مدیر داروخانه درباره رفاه حال بیماران و بهبود کیفیت خدمات رسانی به مراجعان نکاتی را بیان کرد و اضافه کرد: این واحد برای ارتقای خدمات رسانی به بیماران شیمی درمانی راه اندازی شده و همه تلاش ما در امتداد ارائه خدمات شایسته دارویی و رفع مشکلات درمانی آنها در حد توان است.
دکتر فرامز امامی مدیر داروخانه نیز با اعلان اینکه تامین داروهای تخصصی و بیماریهای خاص مردم از با اهمیت ترین خدمات داروخانه مرکزی هلال احمر است گزارشی از وضعیت داروخانه و نحوه فعالیت و خدمت رسانی ارائه کرد و اضافه کرد: مراجعان شیمی درمانی می توانند برای دریافت داروهای موردنیاز خود از ساعت ۷/۳۰ تا ۱۴ به داروخانه تخصصی و بعد از این ساعت به داروخانه مرکزی هلال احمر مراجعه کنند.
محل داروخانه شیمی درمانی در محل داروخانه تک نسخه ای هلال احمر واقع در خیابان طالقانی تقاطع خیابان شهید سپهبد قرنی است.منبع:

1401/01/18
12:24:27
5.0 / 5
770
تگهای خبر: بیماری , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین