رئیس جمعیت هلال احمر:

روحیه جهادی و انگیزه خدمت به مردم در سازمان داوطلبان هلال احمر می درخشد

روحیه جهادی و انگیزه خدمت به مردم در سازمان داوطلبان هلال احمر می درخشد

رییس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که داوطلبان، با اهمیت ترین سرمایه های هلال احمر هستند، اظهار داشت: روحیه جهادی و انگیزه خدمت به مردم در سازمان داوطلبان هلال احمر موج می زند و با اهمیت ترین عامل ادامه فعالیت آنست.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا، پیرحسین کولیوند اضافه کرد: عملکرد جمعیت هلال احمر در سیل های اخیر موجب شد تا اعتماد مردم به این جمعیت بیشتر شود. امروز مردم در حوادث مختلف با دیدن سرخ و سفید پوشان جمعیت هلال احمر دل هایشان آرام می شود.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات در جمعیت هلال احمر اضافه کرد: در موضوعات امداد و نجات، درمان و در مواقع اضطراری و بحران ها، استفاده از فناوری اطلاعات موجب می شود خدمت رسانی بموقع صورت گیرد. حتی موضوع جذب داوطلبان هم باید بصورت تخصصی و با بهره گیری از فناوری اطلاعات دنبال شود.
رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: روحیه جهادی و انگیزه خدمت به مردم با اهمیت ترین عامل ادامه فعالیت سازمان داوطلبان است و اقداماتی که داوطلبان در این سازمان انجام می دهند کاری است که فقط خدا ارزش آنرا مشخص می کند.
کولیوند اضافه کرد: هلال احمر امروز در بهترین شرایط و جایگاه در ۱۰۰ سال اخیر قرار دارد، تاجایی که بتازگی ۲۶۰ نفر از نمایندگان مجلس از اقدامات هلال احمر تقدیر کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه بر لزوم برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت با هدف کارایی و اثربخشی بیشتر برنامه های سازمان داوطلبان هلال احمر نیز اصرار کرد و اضافه کرد: رفع مشکلات کارکنان هم از جدی ترین دغدغه های فعلی و درحال پیگیری است.


1401/01/19
12:03:16
5.0 / 5
483
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین