توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره وضعیت رضا رویگری

توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره وضعیت رضا رویگری

آزمایشگاه رادین: به دنبال ویدئو انتشار یافته از صحبت های ˮرضا رویگریˮ در آسایشگاه کهریزک، مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک درباب وضعیت این بازیگر توضیحاتی ارائه نمود.


محسن پزشکی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بنا به اظهار نظر همسر رضا رویگری، قبل از این که ایشان در کهریزک نگهداری شوند در بیمارستان بستری بود که پزشکان سفارش کردند ایشان باید در مرکزی که امکانات توانبخشی و فیزیوتراپی در آنجا وجود دارد، اسکان داده شوند و بنا به مقتضیات و شرایط خانوادگی و اجتماعی ایشان، از کهریزک درخواست شده که کمک و همراهی کنند و آسایشگاه با این خانواده همراهی کردند و طی یک هفته گذشته این کار صورت گرفت.
وی افزود: تلاش بر این بوده است که ما نمایندگان جامعه هنری، اجتماعی باشیم و هرکاری که ایشان دارند برایشان انجام دهیم. پزشکان آقای رویگری را ویزیت کردند و ایشان تحت درمان اصلی است و بنا بر این است که فیزیوتراپی، کار درمانی و نکات بهداشتی برایشان صورت گیرد.
مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک درباب محدودیت های عیادت و ملاقات با این بازیگر اظهار نمود: این محدودیت های عیادت و ملاقات فقط از طرف مجموعه کهریزک بدین سبب لحاظ شده است که ما در پی دو سال وجود کرونا، محدودیت های خاصی برای عیادت ها پیش بینی کردیم و همان محدودیت ها سبب کنترل خاص و ویژه کهریزک شد تا لطمه کمتری به سالمندان و معلولان وارد شود. در این رابطه نیز اگر قرار باشد محیط را باز بگذاریم، خیلی ها دوست دارند به آسانی ایشان را ملاقات کنند اما دراین زمینه مصلحت بر این است که تمامی این موارد با هماهنگی صورت گیرد.
پزشکی افزود: روزانه در دو ساعت (۱۰/۳۰ تا ۱۲ ) و ( ۱۴ تا ۱۵ ) با هماهنگی قبلی، امکان ملاقات با آقای رویگری امکان پذیر است تا شیوع بیماری همچون کرونا باردیگر در این مجموعه انتقال داده نشود.
منبع:

1401/02/07
01:01:10
5.0 / 5
795
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین