سرپرست اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشكی ایران خبر داد

پلمب مؤسسه پزشکی بدون مجوز پوست و مو در سعادت آباد

پلمب مؤسسه پزشکی بدون مجوز پوست و مو در سعادت آباد

آزمایشگاه رادین: سرپرست اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران، از پلمب مجموعه پوست و مو در منطقه دو تهران به سبب فعالیت بدون گرفتن مجوزهای قانونی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی و تخصصی در امورپزشکی آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر سلیمانی جوان در این خصوص، اظهار داشت: پیرو اقدامات نامحسوس کارشناسان نظارت بر درمان جهت شناسایی یک باند خانوادگی فعال در حوزه کاشت مو، یک مؤسسه پزشکی بدون مجوز در منطقه سعادت آباد شناسایی شد.
او افزود: بعد از گرفتن دستور قضایی، طی بازدید مشترک بازرسین این اداره و مأمورین نیروی انتظامی، چهار اتاق عمل و سه اتاق درمان مشاهده شد که خدمات پزشکی و زیبایی از قبیل کاشت مو، بلفاروپلاستی، لیپوساکشن و... را توسط چند نفر کارآموز فاقد صلاحیت علمی به مراجعین ارائه می کردند.
وی ادامه داد: دو طبقه از ساختمان متعلق به این مؤسسه، پلمب و افراد خاطی به مراجع قضایی عرضه شدند.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، او اشاره کرد: بازرسین این اداره بطور مستمر از مراکز درمانی تحت نظارت این دانشگاه بازدید و نسبت به انجام وظایف قانونی خود اقدام می کنند. در این راستا، چهار مؤسسه پزشکی بدون مجوز پوست و موی دیگر نیز در هفته گذشته در منطقه سعادت آباد تعطیل و پلمب شده است.
منبع:

1401/04/08
11:29:59
5.0 / 5
733
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین