یك نماینده مجلس:

مردم در اماکن شلوغ از ماسک استفاده کنند

مردم در اماکن شلوغ از ماسک استفاده کنند

به گزارش آزمایشگاه رادین یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: کاهش مقطعی بیماری کرونا به منزله مجوز بی توجهی به پروتکلهای بهداشتی نیست و برای جلوگیری از اوج گیری مجدد این بیماری پروتکلهای بهداشتی باید با جدیت دنبال شود.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت رعایت پرتکل های بهداشتی، بیان کرد: ما شاهد بودیم که بیماری کرونا در یک مقطعی به دنبال رعایت پروتکلهای بهداشتی و انجام واکسیناسیون عمومی کاهش پیدا کرد اما این به منزله این نیست که ما رعایت پروتکل ها را نادیده بگیریم بلکه باید در تمام اماکن و محل های پرتردد و شلوغ از ماسک استفاده گردد.
ایشان سپس با اعلان اینکه آمار نشان میدهد که میزان مبتلایان به بیماری درحال بالا رفتن است، اظهار نمود: هم مردم و هم تمام بخش ها باید رعایت پروتکل ها و سفارش های پزشکی را در اولویت قرار دهند تا باردیگر شاهد اوج گیری این بیماری و لطمه های ناشی از آن نباشیم.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: صدا و سیما نیز نقش مهمی در تشویق مردم به رعایت پروتکلهای بهداشتی دارد. اساسا رعایت پروتکل ها برای حفظ سلامت جامعه حائز اهمیت می باشد و باید با جدیت از طرف تمام بخش ها و مردم دنبال شود.
منبع:

1401/04/19
15:59:27
5.0 / 5
705
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین