نماینده مرودشت:

تنها گزینه روی میز در مقابل کرونا واکسیناسیون است

تنها گزینه روی میز در مقابل کرونا واکسیناسیون است

به گزارش آزمایشگاه رادین یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها با اشاره به اینکه کرونا به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بشر تبدیل گشته است، اظهار داشت: برای حفظ سلامت فردی و جمعی باید عموم مردم انجام واکسیناسیون را با جدیت دنبال کنند.


جلال رشیدی کوچی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم اهتمام مردم برای انجام واکسیناسیون کرونا، بیان نمود: باردیگر شاهد آمار روبه افزایش کرونا هستیم البته باید بپذیریم که کرونا هم جزئی از زندگی ما انسان ها شده است و مانند بسیاری از ویروس های دیگر نظیر آنفلوانزا و سرماخوردگی در زندگی ما همراه شده و فراز و فرود خواهد داشت.

بالاخره به کرونا گرفتار می شویم اما...
ایشان در ادامه اظهار نمود: رعایت پروتکلهای بهداشتی و بخصوص انجام واکسیناسیون بسیار حائز اهمیت می باشد. ما هرچقدر هم پروتکل ها را رعایت نماییم اما واکسینه نشده باشیم بالاخره گرفتار این بیماری خواهیم شد اما اگر واکسن زده باشیم بدن ما ایمن است و این بیماری را با کم ترین تبعات پشت سر خواهیم گذاشت. متخصصان هم اذعان دارند که کشندگی کرونا مانند ابتدا نیست. خواهش و استدعای بنده از مردم این است که برای انجام واکسیناسیون اقدام نمایند.

واکسن های تولید داخل به وفور موجود است
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: بر مبنای آمار ۳۰ درصد از افراد جامعه ما هنوز واکسن تزریق نکرده اند که این رقم، آمار بالایی است و این افراد می توانند مستعد تلفات جانی باشند.
این عضو کمیسیون امور داخلی اظهار داشت: بهترین گزینه روی میز توجه به واکسیناسیون است. الحمدلله واکسن های تولید داخل هم به وفور در اختیار مردم است و بعضی از افراد که دغدغه هایی نسبت به واکسن خارجی داشتند، می توانند از واکسن داخلی استفاده کنند.
رشیدی تصریح کرد: همینطور باید بپذیریم که کرونا جزئی از زندگی ما شده است و نباید مردم را از آن بترسانیم. تا زمانی که این بیماری وجود دارد ما باید پروتکل ها را رعایت نماییم. رعایت پروتکل ها نه تنها در زمینه کرونا بلکه در رویارویی با سایر بیماری ها هم موثر است و باید با رعایت پروتکلهای بهداشتی کنار بیاییم.
منبع:

1401/05/12
10:17:13
5.0 / 5
711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین