معاون فرماندار گنبدكاووس خبر داد:

کشف منشا و رفع بوی نامطبوع در گنبدکاووس

کشف منشا و رفع بوی نامطبوع در گنبدکاووس

گلستان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به این که بوی نامطبوع روزهای گذشته در شمال گنبدکاووس متاثر از اقدامات خارج از ظرفیت یک کارخانه پروتئینی بود، اظهار داشت: ضمن اخطار کتبی کارخانه موظف به رفع اشکال ظرف 24 ساعت شد.


رضا اصالتی امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تاکید استاندار گلستان در خصوص تکمیل واکسیناسیون در دوزهای یادآور، اظهار نمود: نباید بگذاریم وضعیت شهرستان باردیگر به وضعیت بحرانی برسد نا پس از آن برای واکسیناسیون اقدام نماییم.
وی با انتقاد از عملکرد بخشداری مرکزی در واکسیناسیون دوز سوم و چهارم روستایی، اشاره کرد: اگر خود دهیاران، اعضای شورای روستاها و خانواده هایشان در این یکی دو هفته واکسن دوز یادآور را تزریق کرده بودند الان آمار بسیار بالاتر از این آمار بود.
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر این که در هفته جاری تعدادی از مردم در شمال شهرستان نسبت به وجود بوس نامطبوع اعتراضاتی را داشتند، افزود: با پیگیری های انجام شده و همکاری محیط زیست و شورای شهر منبع این بو که یک کارخانه فرآورده های پروتئینی و... بود شناسایی و ضمن اخطار کتبی خود کارخانه موظف به اصلاح و جبران کار شد که ظرف کمتر از ۲۴ ساعت مساله حل شد.
اصالتی از برخورد جدی دستگاههای نظارتی و حاکمیتی با تهدید کنندگان سلامت مردم و محیط زیست آگاهی داد و اظهار داشت: فعالان اقتصادی باید تمامی کارهای خودرا منطبق بر قانون و رعایت الزامات زیست محیطی انجام دهند و بدانند در این صورت دولت یا تمام توان حامی و پشتیبان آنها برای تولید خواهد بود.
وی با انتقاد از عدم حضور مدیران در جلسه شورای سلامت شهرستان و اعزام نماینده به جلسه، افزود: به جز رییس اداره ورزش و جوانان که با اطلاع به فرمانداری به سبب حضور میهمان کشوری به جلسه نیامدند سایر مدیرانی که در جلسه حاضر نیستند باید پاسخگوی علت عدم حضور خود باشند.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا در این نشست رییس اداره، سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، رییس شبکه بهداشت، رییس دادگاه انقلاب و تعدادی از مدیران و نهادهای مرتبط و اعضای شورای سلامت شهرستان حضور داشتند.1401/05/14
21:59:35
5.0 / 5
722
تگهای خبر: بهداشت , دستگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین