رئیس جمعیت هلال احمر:

هلال احمر آماده خدمت رسانی به زائرین در اربعین حسینی است

هلال احمر آماده خدمت رسانی به زائرین در اربعین حسینی است

به گزارش آزمایشگاه رادین، رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به این که این جمعیت درحال ارتقای سطح توان امدادرسانی به شهروندان است، از آمادگی برای خدمت رسانی به زائرین در روزهای اربعین حسینی اطلاع داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر پیرحسین کولیوند در جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر اظهار داشت: امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر در ایام اخیر در خدمت رسانی به سیل زدگان و عزاداران حسینی سنگ تمام گذاشتند و با تمام توان به یاری مردم شتافتند.
وی اضافه کرد: این گونه نیست که به این میزان خدمت رسانی رضایت داشته باشیم و با سنجش و تحقیق در مورد نقاط ضعف، به سمت ارتقای عرضه خدمات به شهروندان گام برخواهیم داشت.
رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به اینکه هلال احمر برای خدمت رسانی به زائرین اربعین به حالت آماده باش درآمده است، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در تمام طول مسیر پیاده روی اربعین حاضر خواهد بود و در مرزهای شرقی برای زائرین ورودی به کشور و در مرزهای غربی برای زائرین عازم عتبات حاضر خواهیم بود تا ترددها و سلامت زائرین کنترل شود و مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
کولیوند با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس اظهار نمود: در آستانه سالروز بازگشت اسرای دفاع مقدس به کشور هستیم که هلال احمر در این حوزه هم خوش درخشید و توانست در عرصه بازپیوند، مفقودین و بازگشت اسرا به بهترین شکل عمل کند.

تربیت ۵ هزار تیم واکنش سریع از اولویت های جمعیت هلال احمر است و باید به این سمت حرکت کرد تا پوشش سراسری در کشور ایجاد و در هر نقطه کشور تیم های واکنش سریع مستقر شوند. آموزش اصل اساسی جمعیت هلال احمر است و تلاش می شود تا آموزش های ارزشمندی به داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر عرضه شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز ارتقای کمی و کیفی امدادرسانی اصلی اساسی است. هلال احمر در ایام اخیر در ۲۶ نقطه کشور درگیر سیلاب شد و با تلاشهای صورت گرفته میزان رضایتمندی از عملکرد هلال احمر بسیار زیاد بود و باید در جهت ارتقای آن تلاش بیشتر کرد.


منبع:

1401/05/25
20:34:36
5.0 / 5
661
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین