معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشكی استان:

15 پروژه هفته دولت در لرستان به بهره برداری خواهد رسید

15 پروژه هفته دولت در لرستان به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش آزمایشگاه رادین، لرستان معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: 15 پروژه هفته دولت در استان به بهره برداری خواهد رسید.


دکتر علی فرهادی در حاشیه سفر وزیر بهداشت به لرستان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تا اختتام امسال حداقل ۴۰ پروژه در درمانی و بهداشتی در استان به بهره برداری خواهد رسید.
وی از افتتاح و به بهره برداری رسیدن ۱۵ پروژه استانی در هفته دولت آگاهی داد و اضافه کرد: این پروژه ها در زمینه درمان، بهداشت و تجهیزات است شامل دستگاه سی تی آنژو و آنژیوگرافی دوم بیمارستان شهید مدنی خرم آباد و سی تی اسکن است.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: این پروژه ها به مساحت ۷۰ هزار مترمربع و اعتباری بیش از ۸۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهند رسید.
فرهادی درباب آخرین وضعیت سه بیمارستان مهم در لرستان اظهار داشت: پروژه ۵۱۵ تخت خوابی خرم آباد، ۲۵۰ تخت خوابی کوهدشت و ۲۵۰ تخت خوابی شهرستان دورود را در دست راه اندازی داریم.
وی بیان نمود: این سه پروژه از مصوبات سفر رییس جمهور به استان و از پروژه های اولویت دار دولت هستند و از جانب دیگر پروژه ۵۱۵ تخت خوابی خرم آباد در قالب ماده ۵۶ از محل وام بانکی تزریق خواهد شد و علاوه بر آن از محل ماده ۳۷ و اعتبارات وزارتی نیز هر سه پروژه تحت حمایت وزارت بهداشت هستند که سرعت ساخت آنها بالاتر برود.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: هفته گذشته نیز حدود ۴۰ میلیارد از ماده ۳۷ به این پروژه ها تزریق شده است.
منبع:

1401/05/28
22:01:21
5.0 / 5
435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین