حریق یک مرکز درمانی در خیابان آفریقا

حریق یک مرکز درمانی در خیابان آفریقا

آزمایشگاه رادین: سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع حریق در یک مرکز درمانی در خیابان آفریقا آگاهی داد.سیدجلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، از وقوع حریق در یک مرکز درمانی آگاهی داد و اظهار داشت: در ساعت ۱۴: ۱۳ دقیقه امروز وقوع حریق در یک مرکز درمانی در خیابان آفریقا، تقاطع میرداماد رخ داد که درپی آن سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شده و بعد از پنج دقیقه در محل حضور بهم رساندند. این ساختمان پنج طبقه کاربری درمانی داشته و یک کلینیک بود.

وی افزود: در پشت بام این ساختمان اتاقک تاسیسات با مساحت حدود ۱۰ مترمربع قرار داشت که در این حادثه دستگاه اکسیژن ساز آن گرفتار مشکل شده است. این اتفاق سبب حریق شده و حریق به دو طبقه پایینی که اتاق جراحی در آن قرار داشته نیز سرایت کرده بود.

ملکی اشاره کرد: آتش نشانانی که در محل حضور داشتند همرمان با اطفای حریق به جست وجو در طبقات پایینی پرداختند و ۳۰ نفر از افراد حاضر در این ساختمان را بدون مشکل از محل خارج کردند. خوشبختانه این حادثه هیچ مورد مصدوم یا تلفات جانی نداشت و دقایقی بعد نیز با اقدامات آتش نشانان، آتش بطور کامل خاموش شد.

وی افزود: یک ایستگاه آتش نشانی نیز در محل باقی مانده تا اقدامات ایمن سازی را انجام دهد. ما در گذشته شاهد اتفاقات تلخی در جریان حریق در بیمارستان ها و مراکز درمانی بوده ایم و این نشان دهنده لزوم توجه این مراکز به نکات ایمنی برای جلوگیری از حریق است.
1401/07/13
10:13:11
5.0 / 5
509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین