رئیس اداره پذیرش سازمان بهزیستی كشور:

رویکرد سازمان بهزیستی بر تعامل و ارتباط مردمی جهت کاهش مشکلات است

رویکرد سازمان بهزیستی بر تعامل و ارتباط مردمی جهت کاهش مشکلات است

به گزارش آزمایشگاه رادین، لرستان رئیس اداره پذیرش سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: رویکرد سازمان بهزیستی بر تعامل و ارتباط مردمی جهت کاهش این مشکلات است.


امیری در دیدار با فرماندار و امام جمعه الیگودرز که امروز صورت گرفت، اظهار نمود: با عنایت به ۱۷۳ وظیفه ای که سازمان بهزیستی و مشکلاتی که جامعه هدف دارند، رویکرد سازمان بر تعامل و ارتباط مردمی جهت کاهش این مشکلات بوده و اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچون این اقدامات برگزاری میز خدمت و دیدار چهره به چهره در مساجد و مناطق محروم و حاشیه است و مدیران کل هر هفته دیدار و ملاقات مردمی برگزار می کنند، برگزاری میز خدمت و دیدارها سبب می شود مسائل و مشکلات جامعه هدف مطرح و با استفاده از ظرفیت و منابع مردمی یا دولتی شرایطی را مهیا نماییم که پاسخ گو مشکلات مددجویان باشیم.
حجت الاسلام سرلک امام جمعه شهرستان الیگودرز ضمن خوش آمدگویی و تبریک ماه ربیع الاول هم اظهار داشت: سازمان بهزیستی از برکات انقلاب اسلامی است.
امام جمعه الیگودرز اضافه کرد: جامعه هدف احتیاج به حمایت و توجه و دستگیری دارند که سازمان بهزیستی به این قشر خدمات عرضه می کند که همه این خدمات در واقع خدمات نظام مقدس اسلامی به اقشار محروم و مستضعف است که توسط دستگاههای و نهادهای حمایتی خصوصاً بهزیستی صورت می گیرد و باید این خدمات به مردم اطلاع رسانی و بازخوانی شود.
خسروی فرماندار الیگودرز هم در این دیدار اظهار داشت: از اسم بهزیستی این گونه استنباط می شود یعنی زیست را بهتر نماییم و جامعه هدف بهزیستی دهک های ضعیف هستند که احتیاج به توجه و حمایت در زمینه های مختلف دارند.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به منابع و ظرفیت های فراوان شهرستان الیگودرز جهت ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار و رفع فقر ولی متأسفانه به علت عدم استفاده از این ظرفیت اغلب مردم اقشار کم درآمد می باشند که تحت حمایت نهادهای حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
فرماندار الیگودرز برای رفع مشکلات و مسائل جامعه هدف بهزیستی در سطح شهرستان با همکاری همه دستگاههای اجرایی قول مساعد داد.1401/07/17
15:18:49
5.0 / 5
537
تگهای خبر: امداد , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین