انتقاد دلخوش از اعلام وصول نشدن تقاضای استیضاح وزیر بهداشت

انتقاد دلخوش از اعلام وصول نشدن تقاضای استیضاح وزیر بهداشت

آزمایشگاه رادین: به گزارش آزمایشگاه رادین، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از اعلام وصول نشدن تقاضای استیضاح وزیر بهداشت انتقاد نمود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، کاظم دلخوش در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری اظهار داشت: گفت: شش گروه از نمایندگان درخواست استیضاح وزیر بهداشت را تقدیم هیات رئیسه کرده اما تابحال معطل نگه داشته شده است؛ هیأت رئیسه به این درخواست نمایندگان رسیدگی کند.
وی در تذکر دیگری ضمن اشاره به قانون شوراهای حل اختلاف اظهار داشت: هیات رییسه در جلسه ای با قوه قضاییه و شورای نگهبانی مبحث مالی هیات حل اختلاف را حل کند.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلش شورای اسلامی بر ضرورت اجرای قانون افزایش حقوق ها در رابطه با قضات و اعضای هیات علمی تصریح کرد.
دلخوش همینطور اظهار داشت که باید روسای قوای سه گانه در جهت تأمین حقوق صنفی مردم در جامعه تدبیری بیندیشند که این گامی برای برای جدا کردن صف مخالفان نظام از کسانی است که دغدغه و گرفتاری دارند.
او در آخر بیان نمود: سه سال است که رئیس مجلس جلسه ای در رابطه با حقوق پرسنل مجلس تشکیل نداده که لازم است این جلسه برگزار شده و حرف آنها را شنیده شود.
1401/08/16
10:15:38
5.0 / 5
616
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین