بررسی عملكرد دستگاه ها در اجرای قانون حمایت از خانواده

صباغیان: برای افزایش جمعیت مشکل مسکن را حل کنید

صباغیان: برای افزایش جمعیت مشکل مسکن را حل کنید

به گزارش آزمایشگاه رادین، نماینده بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که برای افزایش جمعیت باید مشکل مسکن حل شده و هزینه آموزش و بهداشت کم شود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس و در جریان بررسی گزارش مشترک کمیسیون های فرهنگی، اجتماعی و بهداشت و درمان در مورد نحوه عملکرد دستگاههای مسئول در اجرای قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت اظهار داشت: در این قانون همه استان ها یکسان دیده نشده است که نمونه بارز آنرا میتوان در استان یزد و حوزه انتخابیه بنده دید.
وی با اشاره به اینکه مشکل جمعیت را باید در محل دیگری جستجو کرد، توضیح داد: نمی توان در خانه های ۴۵ و ۶۵ متری بیشتر از یک فرزند جا داد؛ هزینه بهداشت سرسام آور است و شخص نمی تواند فرزندی داشته باشد. در بعضی شهرستان ها که تعداد فرزندان زیاد است چنین مشکلاتی وجود ندارد. افراد ساکن در تهران و شهرهای بزرگ نمی توانند بیشتر از یک فرزند داشته باشند چون هزینه ها سرسام آور است پس باید اصل مشکل را حل کرد.
صباغیان در انتها بیان نمود: در این قانون امتیازاتی داده می شود اما اجرا نمی شود که نمونه آن ابلاغ نشدن آئین نامه های مربوط و یا تهیه نشدن بعضی از دستورالعمل ها است؛ باید مشکل مسکن حل و هزینه آموزش و بهداشت کم شود.
منبع:

1401/09/22
13:27:58
5.0 / 5
617
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین