معاون سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره):

تنها راه پیشرفت، بهره گیری از نیروهای مردمی است

تنها راه پیشرفت، بهره گیری از نیروهای مردمی است

آزمایشگاه رادین: به گزارش آزمایشگاه رادین، همدان معاون سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی صددرصد موفق بوده و قابل دفاع است، اعلام نمود: تنها راه پیشرفت، بهره گیری از نیروهای مردمی است.


ودود حیدری سه شنبه ۲۵ بهمن ماه در آیین افتتاح درمانگاه دندان پزشکی شهید همدانی، اظهار نمود: در چند روز گذشته، انقلاب اسلامی ۴۴ ساله شد و توپخانه دشمن هم ۴۴ سال است وارد کار می کند.
حیدری خاطرنشان کرد: اینکه انقلاب اسلامی ناکارآمد است، نگاه غلطی بوده و ۴۴ سال انقلاب اسلامی قابل دفاع و صددرصد موفق بوده است.
وی افزود: انقلاب اسلامی برای دین، منطقه و بشریت موفق بوده و با وجود دشمنی ها و درگیری ها و موانع، در مسیری روبه جلو، روبه قله و کاملا موفق است.
معاون سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تصریح کرد: تنها نکته اینست که تا آرمان خود، فاصله بسیاری داریم. گذشته ما قابل دفاع بوده و باید با همت مضاعف برای آینده جلو رفت تا در افق ظهور قرار بگیریم.
وی با اشاره به اینکه از مجموعه های حاکمیتی بیشتر از این نمی توان توقع جهش داشت، اظهار داشت: نیرو و قدرت نیروهای مردمی و گروههای جهادی با الگوی دفاع مقدس می تواند به ما کمک نماید.
حیدری افزود: دفاع مقدس فقط یک تاریخ نیست بلکه یه مدل نگاه است و باید همواره به آن رجوع کرد. تنها راه پیشرفت، بهره گیری از نیروهای مردمی است.
معاون سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تصریح کرد: باید شاهد تقویت گروههای جهادی باشیم و غیر از این راهی نداریم. حاکمیت باید بسترساز پرورش و اوج گیری مجموعه های مردمی باشد.
حیدری بیان نمود: با وجود فعالیت نهادهای دولتی در بعضی نقاط خلاهایی داریم. یکی از نقاط خلا در عرصه بیماری های دهان و دندان است چونکه بیمه ها این حوزه را پوشش نمی دهند و مردم توان رفتن به بخش خصوصی را ندارند.
استاندار همدان هم در این مراسم اظهار داشت: با عنایت به اغتشاشات اخیر و در شرایطی که خیلی ها گرفتار تزلزل شدند، آیا رفراندومی بهتر از حضور مردم در راهپیمایی وجود دارد؟
علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه حافظه تاریخی مردم ایران، جنایات را فراموش نمی کند، اظهار نمود: در ۲۲ بهمن یکی از چهره های کریه به نام پرویز ثابتی که نقش موثری در شکنجه و اعدام جوانان داشت، ضد جمهوری اسلامی فعالیت می کند.
وی خاطرنشان کرد: گروههای جهادی در هر عرصه ای وارد می شوند منشا خیر و برکات هستند. افراد این گروه ها بی ادعا و گمنام هستند اما همه جا حضور دارند.
قاسمی فرزاد افزود: پس از اقدامات دشمن در اغتشاشات اخیر، برخی فکر می کردند کار تمام است اما اراده الهی اینست که مستضعفان دارای زمین شوند. انقلاب اسلامی ریشه در تاریخ دارد و حاصل زحمات ۱۴ قرن از زمان پیامبر است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: اگر در حوزه اقتصادی با تفکر جهادی و انقلابی پیش برویم به نتیجه مطلوب می رسیم.
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی اظهار نمود: مردم ارزش آرمان ها و نظام را می دانند و هروقت دشمن بیشتر حمله می کند، بیشتر پای کار می آیند.
وی خاطرنشان کرد: اگر در حوزه اقتصادی با تفکر جهادی و انقلابی پیش برویم به نتیجه مطلوب می رسیم. اگر جهادی عمل نکنیم، سریع به نتیجه نمی رسیم. اگر مدیریت ما جهادی باشد شاید به گروههای جهادی نیاز نباشد.
فلاحی افزود: کارهای جهادی اثر خدمت به مردم و تربیتی دارد. ما به گروههای جهادی کمک می نماییم تا زحمات با سرعت مضاعف به نتیجه برسد.
منبع:

1401/11/26
12:23:29
5.0 / 5
481
تگهای خبر: بیماری , بیمه , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین