الهیان:

به بیماران اوتیسم هم بودجه بیماری های خاص اختصاص داده شود

به بیماران اوتیسم هم بودجه بیماری های خاص اختصاص داده شود

آزمایشگاه رادین: به گزارش آزمایشگاه رادین، زهره الهیان تصریح کرد بزرگترین کمک مجلس شورای اسلامی می تواند این باشد که بودجه ای که به بیماری های خاص اختصاص داده می شود به بیماران اوتیسم هم اختصاص داده شود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، زهره الهیان، نماینده مجلس شورای اسلامی در همایش ۳+۲۰ انجمن اوتیسم ایران که در مرکز همایش های برج میلاد تهران انجام شد با قدردانی از شهرداری تهران برای اقدامات سلامت محور منتهی به هفته سلامت، اظهار داشت: ما پای کار عزیزان و خانواده های طیف اوتیسم هستیم. از شروع مجلس یازدهم انجمن اوتیسم پیگیر دردها و مشکلات خانواده ها بوده است.
وی ادامه داد: فکر می کنم بزرگترین کمک ما در مجلس شورای اسلامی می تواند این باشد که بودجه ای که به بیماریهای خاص اختصاص داده می شود به بیماران اوتیسم هم اختصاص داده شود.
او اشاره کرد: آموزش کودکان اوتیسم هم دغدغه مهم دیگری است که باید با همکاری وزارت آموزش وپرورش پیگیری شود تا کودکان طیف اوتیسم از حق خود که آموزش است محروم نشوند، کودک اوتیسم باید آموزش ببیند و توانمند شود. مرکزی که امروز توسط شهرداری تهران راه اندازی شد بسیار موثر خواهد بود.1402/02/16
13:39:08
5.0 / 5
523
تگهای خبر: آموزش , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین