بیمارستانی كه دوباره جان گرفته است؛

انجام یکی از پیشرفته ترین جراحی های قلب در بیمارستان امام خمینی کرج

انجام یکی از پیشرفته ترین جراحی های قلب در بیمارستان امام خمینی کرج

آزمایشگاه رادین: به گزارش آزمایشگاه رادین، البرز مدیرعامل شرکت متد وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: از افتخارات اخیر بیمارستان امام خمینی(ره) کرج انجام روزانه سه عمل جراحی قلب به صورت بسته و غیر تهاجمی است.به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر رحمت الله حافظی روز دوشنبه هشتم خرداد ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در بیمارستان امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به اینکه احیای این بیمارستان نمادی از همراهی و همدلی و یک حرکت فراسازمانی است، اظهار داشت: بیمارستان مجموعه ای است که با منابع عمومی و پول مردم ساخته شده است. این مجموعه هم ۳۰ سال قدمت دارد و هم اکنون پرسنل و مدیرانی داریم که در این بیمارستان به دنیا آمده اند.

حافظی با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) از ۳۰ سال پیش خاطرات خوبی را برای مردم شهر کرج به جا گذاشته است؛ اضافه کرد: مشکل این بیمارستان از ۱۰ سال پیش و زمانیکه به حوزه غیرمرتبط با درمان واگذار شد شروع و این سبب رکود و تهدید جدی بیمارستان شد. بعد از آن برای خروج از رکود به بخش خصوصی واگذار و متأسفانه این بخش هم نتوانست مجموعه را احیا و واگذاری با حکم قضایی بازپس گرفته شد. در نهایت مجموعه ای که تولیت بیمارستان را داشت آنرا به بنیاد شهید واگذار کرد.

وضعیت بیمارستان یک تراژدی بود!

وی در ادامه تصریح کرد: به علت عملکرد غیرتخصصی در سالهای گذشته مطالباتی بوجود آمده و هم پرسنل بازنشسته و هم شرکت هایی که تجهیزاتی برای بیمارستان تأمین کرده بودند، از بیمارستان مطالباتی داشتند که همه اینها دست به دست هم داده و یک تراژدی از مسدود شدن حساب ها تا حکم قضایی توقیف اموال بیمارستان را رقم زده بود.

حافظی افزود: از مهر سال قبل با دستور قاضی زاده هاشمی ریاست بنیاد شهید بازفعال سازی بیمارستان به ما واگذار و قرار شد این کار با همراهی جمعی مجموعه استانداری، دادگستری، دادستانی، سازمان تأمین اجتماعی، اداره کل تعاون، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی صورت گیرد.منبع:

1402/03/09
10:28:40
5.0 / 5
430
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین