مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان خبر داد

شروع بزرگترین پروژه درمانگاهی تامین اجتماعی در گیلان

شروع بزرگترین پروژه درمانگاهی تامین اجتماعی در گیلان

به گزارش آزمایشگاه رادین، از گیلان مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان اظهار داشت: تا چند ماه آتی کلنگ راه اندازی بزرگترین پروژه درمانگاهی سازمان تامین اجتماعی را در بیمارستان حضرت رسول می زنیم.


دکتر حسین ابراهیمی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید املاکی کومله در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در یک سال و نیم گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه در عرصه ساخت و ساز فضای درمانی، شاهد بهره برداری از بیمارستان شهید املاکی لنگرود به عنوان دومین بیمارستان تامین اجتماعی در استان بودیم.
وی مساحت بیمارستان شهید املاکی را بیش از ۱۳ هزار مترمربع دانست و اضافه کرد: این بیمارستان دارای بخش های مختلف مردان، زنان، آزمایشگاه، تصویربرداری، رادیولوژی، آی. سی. یو، سی. سی. یو، اتاق عمل و... است که به مردم شرق گیلان و کل استان خدمت رسانی می کند.
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اعلان اینکه درمانگاه های اسالم و لوشان و درمانگاه بیمارستان شهید املاکی را از تک شیفت به دو شیفت رساندیم، اشاره کرد: بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت، جنرال و ۲۰۰ تختخوابه بوده و پس طی یک سال قبل هتلینگ دو بخش را اتمام و هتلینگ چهار بخش دیگر را شامل ان.آی. سی. یو، لنژری، آشپزخانه و... شروع کردیم.
ابراهیمی از افتتاح بخش ان.آی. سی. یو تا ماه آتی آگاهی داد و افزود: برای این بخش بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه و ۱۲ تخت به مجموع تخت های بیمارستان افزوده می شود.
وی با اعلان اینکه می خواهیم بیمارستان حضرت رسول(ص) را از ۲۰۰ تخت به بالای ۲۵۶ تخت برسانیم، عنوان کرد: با این افزایش، بیمارستان تخصصی به فوق تخصصی تبدیل می شود؛ همین طور تا چند ماه آتی کلنگ راه اندازی بزرگترین پروژه درمانگاهی سازمان تامین اجتماعی را در بیمارستان حضرت رسول می زنیم.
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان همین طور از کلنگ زنی پروژه ساختمان مجزای اورژانس و آنژیو بیمارستان مذکور تا انتهای سال آگاهی داد و افزود: پس از ۳۰ سال مشکل سند مالکیت بیمارستان را نیز حل کردیم و پس روند توسعه بیمارستان و جذب نیروی انسانی و خرید امکانات و تجهیزات با سرعت پیش می رود.
ایشان سپس از ورود دستگاه "سی آرم" به بیمارستان حضرت رسول تا هفته آتی آگاهی داد و تصریح کرد: این دستگاه در خاورمیانه بی نظیر است.
ابراهیمی با اعلان اینکه امیدواریم امسال کلنگ راه اندازی درمانگاه پلی کلینیک را در لاهیجان و صومعه سرا بزنیم، متذکر شد: در نظر داریم درمانگاه منجیل را نیز امسال به عاقبت برسانیم و مردم منطقه از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند شوند.
منبع:

1402/04/29
11:30:38
5.0 / 5
510
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین