شورای راهبری دیپلماسی و گردشگری سلامت تشکیل می شود

شورای راهبری دیپلماسی و گردشگری سلامت تشکیل می شود

آزمایشگاه رادین: جلسه هماهنگی دیپلماسی و گردشگری سلامت با حضور وزرای بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران ذیربط وزارت امور خارجه به میزبانی دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان اجرا شد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، در این جلسه ضمن مرور ظرفیتهای بسیار بالای کشورمان در عرصه سلامت و درمان همچون برخورداری کشور از کادر پزشکی و درمانی بسیار حاذق، بیمارستان ها و مراکز درمانی مجهز، تجهیزات پزشکی پیشرفته و نیز تراز بالای سیستم سلامت کشور، نحوه به کارگیری این توانمندی ها و ظرفیت ها در عرصه دیپلماسی و گردشگری سلامت مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار گرفت.
اهمیت گردشگری سلامت از نظر دیپلماسی عمومی و فرهنگی علاوه بر درآمدزایی آن برای کشور، مورد تاکید حاضران در این نشست بود و باتوجه به دستور رییس جمهور کشورمان در خصوص به کارگیری ظرفیتهای کم نظیر ملی در عرصه دیپلماسی و گردشگری سلامت، نحوه هم افزایی میان وزارتخانه ها و دستگاه های داخلی بمنظور تامین بیش از پیش هدف گذاریهای ملی در این رابطه مورد مشورت و تبادل نظر قرار گرفت.
در همین راستا قرار شد شورای راهبری دیپلماسی و گردشگری سلامت بمنظور ارتقای همکارها و هماهنگی های بین دستگاهی با مدیریت وزارت بهداشت و دبیری وزارت میراث و گردشگری کشورمان تشکیل گردد.1402/04/31
18:13:13
5.0 / 5
404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین