برادرکشی بخاطر سیگار!

برادرکشی بخاطر سیگار!

به گزارش آزمایشگاه رادین، باشگاه خبرنگاران نوشت: رسیدگی به پرونده پسر جوان از اوایل خرداد امسال با گزارش نزاع خونین در یکی از مناطق جنوب تهران شروع شد.


پسر جوانی که به سبب کشیدن سیگار و سرزنش های برادرش، وی را به قتل رسانده و پدر و پسرعمویش را مجروح کرده بود در حالی محاکمه می شود که پدر و مادرش از قصاص وی گذشت کرده اند. رسیدگی به این پرونده از اوایل خرداد امسال با گزارش نزاع خونین در یکی از مناطق جنوب تهران شروع شد.
بعد از آن مأموران بلا فاصله به محل اعزام شدند و با بررسی های اولیه مشخص شد دو برادر به اسامی شهرام و شاهرخ با هم درگیر شده اند و برادر کوچکتر، با ضربه های گوناگون چاقو شاهرخ را مجروح کرده و وقتی پدر و پسرعمویش قصد دخالت داشته اند آنها را نیز با چاقو زده و فرار کرده است.
بعد از انتقال مجروحان به بیمارستان، شاهرخ جان باخت، اما پدر و پسرعمویش زنده ماندند.
پدر خانواده در توضیح ماجرا به مأموران اظهار داشت: پسرم ۲۱ساله است مدتی قبل متوجه شدم مخفیانه سیگار می کشد.
چندباری به او تذکر دادیم، اما توجهی نکرد تا این که روز حادثه سرهمین موضوع با برادرش درگیر شد.
وقتی فهمیدم خودم را به خانه رساندم با دیدن پسرم که غرق در خون بود حالم بد شد خواستم مانع شهرام شوم که من را هم با چاقو زد در همان لحظه برادرزاده ام مهران رسید و خواست تا چاقو را از شهرام بگیرد که او هم چاقو خورد و به زمین افتاد.
بدنبال اظهارات پدر شهرام، مأموران در کمتر از ۴۸ساعت موفق شدند متهم را در یکی از بوستان های نزدیک خانه شان شناسایی و بازداشت کنند.
وی بعد از دستگیری به درگیری با برادر، پدر و پسرعمویش اعتراف کرد و اظهار داشت: حدوداً یکسالی می شد که مخفیانه سیگار می کشیدم.
روز حادثه برای کشیدن سیگار به گوشه حیاط رفته بودم که شاهرخ من را دید و با لحن تندی اعتراض کرد.
خواستم از خانه خارج شوم که یقه ام را گرفت و یک سیلی به صورتم زد من هم یک دفعه از کوره در رفتم و چاقویی که در جیبم بود را بیرون آوردم و چند ضربه به او زدم در همین حین پدرم سر رسید و از ترسم یک ضربه هم به او زدم و بعد هم مهران آمد و ناچار شدم او را هم بزنم تا بتوانم از خانه فرار کنم.
باور کنید من نمی خواستم برادرم را بکشم و در یک لحظه کنترلم را از دست دادم الان هم خیلی پشیمانم و دوست ندارم زنده باشم. نمی دانم چطور با پدر و مادرم روبه رو شوم.
با اعتراف متهم و تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد، اما پدر و مادر مقتول رضایت بدون قید و شرط خودشان را اعلام نموده و بدین سان شهرام بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می شود.


1402/06/28
15:55:56
5.0 / 5
361
تگهای خبر: بیمارستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین